Václav Svoboda se po 23 letech vztahu oženil. Je to radost, říká jeho seriálová máma Jaroslava Obermaierová

Herec Václav Svoboda s manželkou
Herec Václav Svoboda s manželkou
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2021

Herec Václav Svoboda (57), nejlépe známý jako Lumír Nykl ze seriálu Ulice, se oženil. Po 23 letech vztahu v sobotu 17. července pojal za manželku přítelkyni Jitku. "Je to radost," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz sňatek svého seriálového syna oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová (75).

V sobotu 17. července se po 23 letech vztahu oženil herec Václav Svoboda. Svatba měla původně proběhnout už v loňském roce, ale epidemická situace konání těchto událostí nepřála. Představitel Lumíra Nykla se tak zařadil mezi ty ženichy, kteří museli veselku odložit.

"To víte, že je moje žena hubatá, ale je úžasná. Tam se nic nezmění. Tou svatbou nám jde hlavně o to, že až onemocním, tak jí doktor řekne, co mi je," řekl Václav Svoboda před rokem v rozhovoru pro rádio Frekvence 1, z jakých důvodů se žení.

Svatbu Svoboda prozradil zveřejněním fotografií na Instastories. Na snímcích vypadá spokojeně a nevěstě šaty velmi slušely. Gratulaci svému seriálovému synovi poslala Jaroslava Obermaierová alias Vilma Nyklová. "Je to radost. Já mu přeju všechno nejlepší," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.