Václav Vydra promluvil o 16 letech manželství s Janou Bouškovou. Řekl, co na ní má rád

Herci Václav Vydra a Jana Boušková
Herci Václav Vydra a Jana Boušková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 2. 2022

Poznali se už ve škole, ale teprve osud je po letech svedl dohromady. Třiadvacet let strávili spolu na »psí knížku«, poté herec Václav Vydra (66) vstoupil do manželství a svou lásku Janu Bouškovou (67) si vzal. O ruku ho ale požádala ona. Pro ŽivotvČesku.cz herec a milovník koní prozradil, jaké jejich manželství je. "Po hlavě jsme se zatím ničím nevzali," řekl se smíchem Václav Vydra.Václav Vydra a Jana Boušková platí v českém showbyznysu za jeden z nejstabilnějších párů, spolu totiž životem kráčí už neuvěřitelných 39 let. Letos je čeká šestnácté výročí svatby, a tak redakce ŽivotvČesku.cz herce oslovila s dotazem, zda plánují nějakou zvláštní oslavu a jak se mu s jeho paní ve vztahu daří.

"Na Janě mám rád pořád to samé, jak před těmi šestnácti lety, a úplně to samé, jako před lety padesáti, kdy jsme se poznali. Je nám spolu pořád dobře, to je hlavní. Na rozvod jsem zatím nepomýšlel a po hlavě jsme se zatím také ničím nevzali. Myslím ale, že nijak speciálně výročí letos asi slavit nebudeme," řekl pro ŽivotvČesku.cz známý herec, o kterém se ví, že je také vášnivým chovatelem koní a na svém ranči jich má momentálně 22, z toho čtyři patří přímo jemu.

Se svou manželkou Václav Vydra sdílí nejen soukromí, ale také část pracovního života. Už 12 let s ní totiž pracuje na kuchařské show »Prostřeno!«. "Je na tom skvělé, že ve studiu sedíme oba. Díky tomu trávíme společný čas, což se vzhledem k našemu pracovnímu vytížení ne vždy daří," řekl pro ŽivotvČesku.cz Václav Vydra a ukázal tak, že ponorková nemoc mu s Janou Bouškovou opravdu nehrozí.

Manželé spolu nemají žádné společné potomky, i když si je přáli. Ze zdravotních důvodů to však nebylo možné. Vychovali ale Janina syna Jana, kterého měla z předchozího manželství s Petrem Svojtkou (†35). Ten zahynul den po Janiných 28. narozeninách pod koly tramvaje. Do rodiny později přibyla ještě Janina neteř Tereza, jejíž matka vážně onemocněla, a tak se o ni nemohla starat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.