Reklama:

Váhu doma nemám, kouknu na postavu a vidím, co zrovna potřebuji, přiznala okouzlující a vnadná Lucie Šlégrová

Manželka hokejové legendy Lucie Šlégr
Manželka hokejové legendy Lucie Šlégr
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 9. 2021

Manželka legendárního hokejisty Jiřího Šlégra (50) a Miss České republiky z roku 2005 Lucie Šlégrová (39) patří k nejvíce šarmantním dámám v České republice a dokazuje to na každé společenské akci, kterou poctí svou návštěvou. Do luxusní restaurace, kde probíhalo setkání minulých i budoucích »missek«, přišla v padnoucích růžových šatech. "Obléci na takovou akci mi trvá asi dvě minuty," odpověděla s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že z módy rozhodně nedělá žádné drama a že doma nepotřebuje váhu.

Reklama:

Půvabná manželka české hokejové legendy se pochlubila dokonalou postavou při setkání českých krásek spojených se se soutěží Miss Czech Republic. Když Lucie Šlégrová pózovala vedle Taťány Makarenko (31), tak obě dámy vypadaly jako dvě hodně štíhlé sestry. Kolik Lucie Šlégrová nyní váží, to neprozradila, protože to prý neví a vědět nechce.

Reklama:

"Já se po třetím dítěti zařekla, že už se vážit nebudu, protože nechci být naštvaná. Na těhotenskou průkazku mě samozřejmě zvážili, ale pak jsem si řekla, že doma váhu mít nechci. Od posledního porodu jsem se opravdu nevážila a nehodlám s tím začínat. Já mám doma zrcadlo a sebereflexi, takže se kouknu a vidím, co potřebuji. Pro mě bylo podstatné, abych se vešla do svého původního šatníku, abych dokázala všechno dopnout. To bylo mým cílem, když teď kalhoty zapnu, tak jsem v pohodě a vážit se nepotřebuji," řekla pro ŽivotvČesku.cz máma tří synů, která má velkou oporu ve své mamince.

"Máme skvělou babičku, musím opravdu poděkovat mojí mamince, že nám úžasně pomáhá, což s třemi děti rozhodně oceníme. Opravdu je skvělá a když děti hlídá, trochu nám to rozváže ruce, kdybychom ji neměli, tak asi nikam nechodíme, takže jsme opravdu hodně vděční, že je tak zlatá," vyjádřila velké poděkování i za manžela Jiřího. "Jirka samozřejmě také skvěle hlídá, ale také hodně pracuje, za babičku jsme fakt rádi," dodala pro ŽivotvČesku.cz žena, která si na akci vyrazila ve výrazném overalu.

"Šaty jsou v barvě růžové, ale asi záleží, v jakém světle mě fotografové fotili, můžeme se bavit i o tom, že byly červené nebo fuchsiové, prostě nějaká růžová to byla (výrazně se zasmála). Mám je už déle, jsou osvědčenou součástí mého šatníku. Obléci na takovou akci mi trvá asi dvě minuty. My to prostě tak s manželem máme, že z toho neděláme drama. Je samozřejmě pro nás důležité, aby nám to slušelo, abychom se cítili dobře, ale nepřeceňujeme to. Možná díky tomu, že se v tomto shodneme, nám to tak dlouho klape a pořád se máme rádi. Určitě to ale nemáme tak, že bychom nějak dlouho přemítali a vybírali, co si do společnosti oblékneme," prozradila s úsměvem nestárnoucí královna krásy z roku 2005.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: