Vakcína rozdělila rodinu Luďka Soboty. Budu pozorovat, co se bude kolem očkování dít, říká manželka

Herec Luděk Sobota s manželkou Adrianou
Herec Luděk Sobota s manželkou Adrianou
Foto: nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 1. 2021

Koronavirová krize a následná vládní opatření dopadla také na rodinu komika Luďka Soboty (77). V ní panuje rozdílný názor na vakcinaci. Hercova manželka Adriana (59) prozradila, že mezitím co její životní partner nemůže dočkat dne, až mu do těla vpraví preparát, ona je zdrženlivější. "Na očkování nepůjdu, budu chvíli čekat a sledovat to," uvedla Sobotová pro ŽivotvČesku.cz.

Oblíbený komik Luděk Sobota se roky netají tím, že je hypochondr a pečlivě hlídá svůj zdravotní stav. "Očkovat se nechám a spoléhám na naší doktorku. Ona mi řekla, že když se nechám očkovat, nemusím ani na testy, což uvítám, protože nemám rád, když se mi někdo šťourá v nose," uvedl Luděk Sobota pro ŽivotvČesku.cz. Jeho sympatická manželka Adriana se ale do očkování nehrne.

"Ano, Luděk určitě půjde. Ale já nyní nepůjdu, váhám a ještě počkám. Budu dál sledovat, co se kolem toho bude dít. Ale musím zaklepat, že zdravotní problémy se nám vyhýbají," uvedla doplnila manžela Adriana Sobotová.

Oba manželé nezastírají, že doba je nepříjemná a opatření trvají už dlouho. Chybí jim cestování i kontakt s publikem. "Bereme to tak, že se nedá nic nedělat a že je to nutné. Ale je to už opravdu dlouhé. Luděk si našel klid a čas nyní a píše druhou knihu. Bude se to jmenovat Paraziti mezi námi, ale není to o současné době, ten název má už dva roky v hlavě. Je to o lidech, kteří umí jiným sebrat energii," upřesnila Adriana Sobotová.

"Já se také snažím nenudit. Dokud to šlo, tak jsem chodila na tenis. Mrzí mě, že jsou zavřené haly, myslím si, že sport by nějak povolený být měl. Speciálně u toho tenisu, tam žádný kontakt přeci není. Sport mi hodně chybí. Ale vyrábím hodně korálky, před Vánoci jsem udělala asi 200 kousků náramků s andělíčky. Už to dělám deset let pro radost, většina výrobků se pak rozkutálí mezi mé kamarádky," dodala pro ŽivotvČesku.cz Adriana Sobotová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu