Valene z Dallasu má v dceři dokonalou kopii. Vanessa Marshallová se ale plastikám vyhýbá

Herečka Joan Van Ark
Herečka Joan Van Ark
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 1. 2021

Hvězdy seriálu Dallas jsou nezapomenutelné a publikum je má stále v oblibě, čas ale neúprosně běží a stává se, že ve slávě, v jaké se dříve hřáli oni, se dnes hřejí jejich děti. Přesně tak to je u Joan Van Arkové (77) a její dcery Vanessy Marshallové (51), která je ve Spojených státech uznávanou dabérkou animovaných filmů a seriálů a také herečkou. Matce jako by z oka vypadla, liší se v jediné věci.

Joan Van Arková hrála v Dallasu Valene Ewingovou, která v životě moc dobrého nezažila. Od natáčení se hodně změnila, podlehla svodu plastických operací a do přirozeně stárnoucí dámy má daleko. I přes úpravy je ale poznat, že hranici sedmdesátky už překročila.

Dcerou Joan je nadaná filmová herečka a dabérka animovaných děl Vanessa Marshall. Ta se ani s překročením věkové hranice 50 let nenechala svést touhou po vylepšení vzhledu a co se plastik týká, je čistá jako lilie.

Vanessa jako dabérka miluje animované filmy a seriály a na rozdíl od matky, která veřejné akce nikdy příliš nenavštěvovala, se ráda setkává s fanoušky tváří v tvář. "Jezdím na konvence, kde se setkávám s lidmi, kteří obdivují mou práci a mají podobné zájmy. Cítím se tam, jako bych našla svůj kmen, moc to pro mě znamená,“ řekla v rozhovoru pro web Geek Mom.

Zatímco Joan neměla v počátcích kariéry díky svému dokonalému vzhledu potíže, její dcera měla začátky komplikovanější. "Nebyla jsem štíhlá a váha bývala v tomto odvětví podstatná. Dnes jsou ženy, jako například Melissa McCarthyová, které si prosadily to, jaké jsou. Já jsem v 90. letech taková nebyla a schovala jsem se v dabingu,“ doplnila Vanessa.

Vanessa Marshallová se na obrazovkách objevila například ve filmech Supernova, Dr. Doolittle 3 nebo v seriálu Právo a pořádek. Svůj hlas propůjčila postavám ve filmech Dantovské peklo, Snížek, bílý kožíšek nebo v seriálech z universa Marvel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.