Valérii Zawadské to ve společnosti slušelo jako málokomu. Taková událost si zaslouží, aby člověk aspoň malinko vypadal, říká

Herečka Valérie Zawadská
Herečka Valérie Zawadská
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 12. 10. 2021

Oblíbená herečka Valérie Zawadská (63) patří mezi slavné ženy, které jsou ztělesněním elegance. To dokázala i při slavnostním předávání cen Thálie, které se v sobotu konalo v pražském Národním divadle. "Takový krásný svátek divadla si zaslouží, aby člověk aspoň malinko vypadal," řekla Valérie Zawadská pro ŽivotvČesku.cz a popsala, díky čemu vypadá i v 63 letech tak skvěle.

Když se řekne jméno Valérie Zawadská, mnoho lidí si nemusí v první chvíli vybavit hereččinu tvář, ale její hlas. Jako dabérka propůjčila hlas postavám v seriálech Dynastie, či například Dva a půl chlapa. Přestože dokáže nadabovat a ztvárnit i velmi šílené postavy, ve skutečnosti je noblesní dámou.

Že je ztělesněnou elegancí dokázala herečka při předávání cen Thálie. "Teď vypadám jinak, jsem unavená a ušlá. Ale takový krásný svátek divadla si zaslouží, aby člověk aspoň malinko vypadal," řekl Valérie Zawadská pro ŽivotvČesku.cz.

Valérii Zawadské je 63 let a vypadá výborně, to i přesto, že téměř před dvěma lety málem přišla o hlas a musela podstoupit velmi důležitou operaci. Ke kosmetickým zásahům se ale neuchyluje a za svůj mladistvý vzhled vděčí dle svých slov tomu, že si užívá života.

"Žiju, pracuju, miluju, funguju, existuju," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Valérie Zawadská, co je její recept na mladistvý vzhled. Přestože v listopadu to budou už dva roky, co se stala důchodkyní, se svým povoláním se nerozloučila a nadále dělá to, co miluje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.