Válka o ženichy. Potetovaná nevěsta vzkazuje, že do druhé řady nasadila televize lepší várku chlapů

Andrea Eliášová a Kadri Presheva v show Svatba na první pohled
Andrea Eliášová a Kadri Presheva v show Svatba na první pohled
Foto: Se svolením TV Nova
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

Televizní svatební show divákům představí charismatického hokejistu Kadriho Preshevu (29), který se bude ucházet o srdce pětadvacetileté Andrey Eliášové. "Dlouho jsem nemohla najít toho pravého partnera, řekla jsem si, proč to nenechat na někom jiném. Mohlo by to vyjít," řekla pohledná nevěsta. Ta ale bude mít možná v reálném životě konkurenci. Když fotky pohledného Kadriho viděla nevěsta z první řady Štěpánka Hadenová (32), tak vzkázala, že tento chlap je fakt povedený. "Něco z něj opravdu vyřazuje, ten chlap má v sobě nějaké charisma," vzkázala přes ŽivotvČesku.cz.

Nejsledovanější česká komerční televizní stanice tentokrát potěší diváky i divačky a nabídne opravdu atraktivní pár. Hokejista s albánskými kořeny Kadri Presheva se u oltáře potká s půvabnou Andreou Eliášovou. Po televizní svatbě je v plánu společná dovolená a novomanželé si začnou zkoušet, zda spolu mohou žít i v reálném životě.

"Líbila se mi první řada. A protože jsem dlouhodobě nemohla najít toho pravého partnera, řekla jsem si, proč to nenechat na někom jiném? Když bude vyhověno mým požadavkům na charakter a vzhled, mohlo by to vyjít. Každý hledáme svých sto procent protějšku. Pokud se otevírá nová možnost, jak ho najít, proč toho nevyužít?" přiznala okouzlující Andrea, kterou Kadri zaujme na první pohled.

"Myšlenka, že vám experti na základě různých testů najdou vaši životní partnerku, byla lákavá. Chtěl jsem to zkusit, přitom jsem doufal, že mi experti najdou tu pravou," usmál se sympatický mladý muž, který o ženy nouzi rozhodně nemá, což už nyní dosvědčují komentáře na sociálních sítích pod jeho fotkami.

K jeho tváři se vyjádřila velmi otevřeně také Štěpánka Hadenová, která jako potetovaná nevěsta zářila v první sérii reality show Svatba na první pohled.

"Je opravdu dobrý a moc se mi líbí. Něco z něj sálá, něco z něj opravdu vyřazuje, ten chlap má v sobě nějaké charisma. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale do druhé řady vybrali lepší várku, zatím tam jsou samí pěkní muži," řekla Štěpánka se smíchem pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.