Reklama:

Válka rodin pokračuje. Veronika Žilková popsala údajné praktiky Soukupa: Přijel, dceři změřil teplotu a bez dítěte odjel

Jaromír Soukup, Agáta Hanychová a advokátka Lenka Radoňová
Jaromír Soukup, Agáta Hanychová a advokátka Lenka Radoňová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 4. 2024

Zdá se, že spory v rodině Agáty Hanychové s bývalým partnerem Jaromírem Soukupem zdaleka neutichají. Poté, co influencerka informovala na své sociální síti, že má od otce zakázáno odvézt dceru Rozárku na dovolenou k moři, přišla s tím, že holčička je nemocná a s teplotami ji otci nechce předávat. Soukup pro holčičku dorazil i se svou advokátkou, odjeli ale bez ní. K »dramatu« se vyjádřila na sociální platformě Veronika Žilková, která popsala svým pohledem, co se dělo. O válce mezi rodiči promluvil pro ŽivotvČesku.cz psycholog.

Reklama:

Poslední týden byl opět výživný pro Agátu Hanychovou, která plánovala odletět se všemi třemi dětmi na první společnou dovolenou. Plány jí ale nejdříve překazil otec nejmladší Rozárky Jaromír Soukup. Jak jsme již informovali, zákaz dostala influencerka jen den poté, co vystavila tvář holčičky veřejně, což si ale mediální magnát nepřeje.

Reklama:

Poté bývalá modelka oznámila svým sledujícím, že Rozárka onemocněla a jede s ní k lékaři. Čtvrtek byl dnem, kdy měla být roční holčička s otcem. Toho se Agáta obávala –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ že si dceru Soukup odveze, přestože je nemocná. Její černé představy se však nenaplnily, Soukup totiž přijel před dům Hanychové, následně měl vejít do prostor nemovitosti a dceři měl údajně změřit teplotu. Pak prý zase odjel, vylíčila Agátina matka Veronika Žilková.

"Víte, jak dnes navštívil otec Soukup moji vnučku a svoji nemocnou dceru? Nepřinesl jí sladkost ani hračku, ale přišel s teploměrem!!! Aby ověřil, zda dítě má opravdu teplotku a virosu (po lécích a nočních zábalech samozřejmě nic nenaměřil... Co myslíte babičky a maminky? Má se v zimě vysvlečené dítě nacpat do auta a převést tatínkem do TV nebo patří do postele, kam ho poslala dětská lékařka?" postěžovala si na sociální síti rozčílená Veronika Žilková.

Tato válka rodin nabírá na intenzitě a vypadá to, že ostré hrany se jen tak neobrousí. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o válce a soudních sporech rodičů dětí po rozchodu psycholog Jeroným Klimeš.

"Když dva bojují, nejvíce to odnáší dítě. Expartneři by se měli snažit fungovat v rovině sousedských vztahů. Jde o vstřícnost gest. K sousedům se zkrátka také chováme tak, aby se udržovaly dlouhodobě bezproblémové vztahy. Předpoklad, že jednání expartnerů v takovém případě by mělo přerůst v nějaké kamarádství, tu není, ale co je potřeba, aby jednání s ohledem na společné dítě zůstalo v korektních sousedských vztazích," uvedl pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog. 

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: