Vánoce s malou kaňkou: Tereza Brodská prozradila, jak koronavirus zasáhne do rodinných vztahů

Tereza Brodská je vynikající česká herečka a dvojnásobná držitelka Českého lva
Tereza Brodská je vynikající česká herečka a dvojnásobná držitelka Českého lva
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 12. 2020

Tereza Brodská (52) se připravila na letošní poklidné prožití vánočních svátků s předstihem. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jaké plány na dny pohody klidu má. A i když vše vypadá ideálně, jednu kaňku letošní Vánoce mají. "Co mě mrzí, tak letos nepojedeme za rodiči manžela," prozradila pro ŽivotvČesku.cz respektovaná herečka.

Oblíbená herečka Tereza Brodská, která ztvárnila řadu filmových i divadelních rolí a je oceňovanou umělkyní, se na Vánoce moc těší. Ale letošní rok to pro ni bude hned v několika věcech odlišné od předchozích let.

"Především doufám, že Vánoce budeme všichni trávit »necovidově«. To si přeju nejvíc. My je budeme trávit v rodinném kruhu jako vždycky. Tentokrát asi kvůli současné situaci nepojedeme na první svátek vánoční za rodiči Herberta, protože jim je už kolem osmdesáti a sejít se tam celá rodina Slavíkovic, asi by to nebylo pro ně úplně bezpečné. Nedá se nic dělat, stejně jsou na tom teď všichni," řekla Tereza Brodská pro ŽivotvČesku.cz.

"Stromeček už mám ozdobený, dokonce mám nakoupené i dárky. Normálně je kupuju až těsně před Štědrým dnem - 23. prosince, protože kdybych je měla dříve, tak je všem hned rozdám. Dárky jsem letos nakoupila včas, měla jsem obavy, že se obchody znovu zavřou," přiznala úspěšná herečka a dvojnásobná držitelka prestižního ocenění Český lev.

V nákupech přes internet vidí problém, především s ohledem na aktuální situaci, kdy jsou dopravci maximálně vytížení a lidé řeší, zda jim objednané dárky do Vánoc vůbec přijdou. "Kupovat něco online je docela riziko. Už teď je v tom velký zmatek, jestli balíky vůbec přijdou a už se pomalu i ztrácí," dodala pro ŽivotvČesku.cz Tereza Brodská, představitelka Jany Kratinové z divácky oblíbeného seriálu TV Prima.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.