Vánoce se blíží. Marcela Holanová uvedla, že do bramborového salátu dává gothaj, zelenina tam prý ale nepatří

Zpěvačka Marcela Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2023

Vánoce se nezadržitelně blíží. A těší se na ně i zpěvačka Marcela Holanová, která pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak to u ní letos ohledně výzdoby a pokrmů bude. Odpověděla totiž na zásadní dotaz, zda do bramborového salátu patří salám, či nikoliv. "Rozhodně patří. Dávám tam gothaj," sdělila zpěvačka s tím, že rozhodně tam nedává zeleninu - hrášek a mrkev.

Řada lidí s předstihem už shání dárky, najdou se i tací, kteří pozvolna ladí svůj domov vánočními dekoracemi. Zpěvačka Marcela Holanová se s tímto zatím netrápí.

"To je ještě brzy. Stromeček mívám tak dva dny před Štědrým dnem. Na Vánoce se těším, ale kdybych byla mladší, tak to asi ocením více," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem umělkyně, která za zlom ve své pěvecké kariéře považuje setkání s Karlem Svobodu (†68) a Karlem Gottem (†80), s nímž nazpívala duet Čau, lásko.

Pokud jde o tradiční bramborový salát, tak umělkyně se řadí k lidem, kteří do něj přidávají salám. "Zásadně ho tam dávám. Je to recept, který mám po své mamince, ta zase po své. A rozhodně tam nedávám zeleninu. Tedy žádný hrášek, žádná mrkev," popsala pro ŽivotvČesku.cz známá česká zpěvačka s tím, že o vánočních svátcích si nejvíce užívá pohádky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.