Vážné obavy o hvězdu Mission Impossible. Tom Cruise ukázal oteklou tvář, která ho změnila téměř k nepoznání

Herec Tom Cruise
Herec Tom Cruise
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 10. 2021

Středem pozornosti se stal hollywoodský herec Tom Cruise (59) poté, co se objevil na baseballovém zápase v San Franciscu. Měl totiž výrazně oteklou tvář a vypadalo to, jako by před nedávnem podstoupil kosmetický zákrok nebo znatelně přibral. Jeho vzhled okomentovala přední lékařka slavných hvězd Nyla Raja, která se specializuje na zkrášlující úpravy a plastickou chirurgii.

Hvězdy filmového Hollywoodu jsou sledovány na každém kroku – ať už se objeví na slavnostní premiéře nebo na výletě s rodinou či při nákupech ve městě. Na sportovní utkání baseballových týmů se přišel podívat se synem Connorem (26) i představitel Ethana Hunta z úspěšné série Mission Impossible, který však vzbudil pozornost nejen svou přítomností, ale také vzhledem. Jindy zdravě vypadají herec totiž měl nateklý obličej, kvůli čemuž se vyrojila řada spekulací.

Některé souvisí s tím, že by mohl mít zdravotní problémy, které nepřehlédnutelný otok způsobily. Ve hře ale zůstává i podstoupení omlazujícího kosmetického zákroku nebo třeba i to, že mohl jednoduše přibrat na váze. Podle přední specialistky na plastickou chirurgii lékařky Nyly Rajy to slavné osobnosti mohou někdy s výplněmi přehnat a namísto omlazení dosáhnout zcela nepřirozeného výsledku.

"Zdá se, že Tom si nechal aplikovat příliš mnoho výplní a injekcí na redukci vrásek, což se ve skutečnosti negativně podepsalo na jeho vzhledu. Bez opatrnosti a ohleduplnosti ke struktuře tváře každého jednotlivého pacienta mohou takové zákroky skončit výsledkem, který bude působit zkresleně a nepřirozeně," vyjádřila se uznávaná specialistka na kosmetické zákroky, jak cituje britský deník Daily Mail.

To potvrzuje i další odborník, ředitel kliniky Cosmedics a lékař Ross Perry. "Na posledních fotkách vypadá Tom výrazně jinak a já bych odhadoval, že je to důsledkem kombinace zvýšení hmotnosti a dermálních výplní. Když se blíže podíváte na jeho oční okolí, uvidíte jen velmi málo vrásek od smíchu, což je typickým znakem výplní. Většina lidí si nechá aplikovat jeden mililitr výplně, aby to vypadalo přirozeně. Ale při pohledu na jeho fotky bych řekl, že si jí nechal dát více, což nepůsobí přirozeně," zhodnotil.

A tak je otázkou, zda Tom Cruise chtěl skutečně pouze omládnout a nechal si aplikovat výplně do tváře, nebo ho trápí zdravotní komplikace. I ty by totiž mohly být příčinou otoků – nejčastěji jsou spojovány například s hormonálními změnami nebo onemocněním ledvin.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.