Vážné zranění Honzy Musila. Oblíbený moderátor se pořezal. Promluvil o tom, co se stalo

Moderátor Honza Musil
Moderátor Honza Musil
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 4. 2021

Zdraví je pouze jedno a někdy může člověka hodně potrápit. Štěstí v neštěstí měl oblíbený moderátor Honza Musil (53), který přišel poté, co spadl ze žebříčku, k dalšímu úrazu. Na sociálních sítích zveřejnil fotku, kde má ošetřenou zraněnou ruku. "Prolétl jsem teráriem, takže jsem se pořezal a musím docházet na převazy," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Honza Musil patří mezi oblíbené televizní tváře a velkou popularitu si získal jako empatický moderátor pořadu, ve kterém se řeší mezilidské vztahy. Na konci roku 2018 během vánočních svátků se mu stala vážná nehoda, když spadnul ze žebříku a lékaři ho museli kvůli poranění páteře operovat. Naštěstí se mu podařilo zotavit a díky profesionální zdravotní péči se vrátil do normálního života.

Na sociálních sítích nyní zveřejnil fotku, kde ukazuje ošetřenou ruku a je zřejmé, že nejde o žádné banální zranění. Co konkrétně se mu stalo, ve svém profilu neuvedl. Pouze zmínil, že se omlouvá televizním divákům, kteří se na něj budou dívat během pořadu s ovázanou rukou. Lidé mu pod příspěvkem vyjadřují mnoho přání brzkého uzdravení a všichni doufají, že bude brzo zase v pořádku.

Šlo to dnes hezky. Pan doktor byl moc šikovnej. Děkuji za vaše krásné zprávy. 🙏🏻🔝👍🏻 Vážím si toho a omlouvám se předem, že budete koukat na Vztahy se zavázanou rukou. 🙏🏻😂😊 Opatrujte se a mějte klidný večer. 💫

Zveřejnil(a) Honza Musil dne Středa 21. dubna 2021

Sám moderátor promluvil o tom, že příčinou jeho zdravotního problému je zkrátka nešťastná náhoda. "O Velikonocích jsem zakopl, při stěhování do nového domu o krabici a prolétl jsem teráriem, takže jsem se pořezal a musím docházet na převazy," řekl pro ŽivotvČesku.cz Honza Musil s tím, že jde o nepříjemné zranění, které se ale naštěstí dobře hojí.

Najít životního partnera, po jehož boku člověk zažívá opravdovou lásku, se dá považovat za...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu