Vážné zranění Honzy Musila. Oblíbený moderátor se pořezal. Promluvil o tom, co se stalo

Moderátor Honza Musil
Moderátor Honza Musil
Foto: nextfoto.cz

Zdraví je pouze jedno a někdy může člověka hodně potrápit. Štěstí v neštěstí měl oblíbený moderátor Honza Musil (53), který přišel poté, co spadl ze žebříčku, k dalšímu úrazu. Na sociálních sítích zveřejnil fotku, kde má ošetřenou zraněnou ruku. "Prolétl jsem teráriem, takže jsem se pořezal a musím docházet na převazy," vyjádřil se pro ŽivotvČesku.cz.

Honza Musil patří mezi oblíbené televizní tváře a velkou popularitu si získal jako empatický moderátor pořadu, ve kterém se řeší mezilidské vztahy. Na konci roku 2018 během vánočních svátků se mu stala vážná nehoda, když spadnul ze žebříku a lékaři ho museli kvůli poranění páteře operovat. Naštěstí se mu podařilo zotavit a díky profesionální zdravotní péči se vrátil do normálního života.

Na sociálních sítích nyní zveřejnil fotku, kde ukazuje ošetřenou ruku a je zřejmé, že nejde o žádné banální zranění. Co konkrétně se mu stalo, ve svém profilu neuvedl. Pouze zmínil, že se omlouvá televizním divákům, kteří se na něj budou dívat během pořadu s ovázanou rukou. Lidé mu pod příspěvkem vyjadřují mnoho přání brzkého uzdravení a všichni doufají, že bude brzo zase v pořádku.

Šlo to dnes hezky. Pan doktor byl moc šikovnej. Děkuji za vaše krásné zprávy. 🙏🏻🔝👍🏻 Vážím si toho a omlouvám se předem, že budete koukat na Vztahy se zavázanou rukou. 🙏🏻😂😊 Opatrujte se a mějte klidný večer. 💫

Zveřejnil(a) Honza Musil dne Středa 21. dubna 2021

Sám moderátor promluvil o tom, že příčinou jeho zdravotního problému je zkrátka nešťastná náhoda. "O Velikonocích jsem zakopl, při stěhování do nového domu o krabici a prolétl jsem teráriem, takže jsem se pořezal a musím docházet na převazy," řekl pro ŽivotvČesku.cz Honza Musil s tím, že jde o nepříjemné zranění, které se ale naštěstí dobře hojí.

V rodině oblíbeného moderátora prožívají chvíle obav. Důvodem je odchod synovce partnera H...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.