Vdova po Mistrovi Ivana Gottová překonala onemocnění. První kroky vedly na hrob manžela

První kroky Ivany po nemoci směřovaly na hrob manžela
První kroky Ivany po nemoci směřovaly na hrob manžela
Foto: Archiv Ivany Gottové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 10. 2020

Měla střední průběh onemocnění, ale naštěstí ho zvládla. Hned poté, co jí lékaři oznámili, že je zdravá, se Ivana Gottová (44) rozhodla navštívit hrob svého manžela Karla Gotta (†80), aby uctila rok od jeho úmrtí jeho památku.

"Jelikož je Ivana Gottová stále v izolaci z důvodu onemocnění covid-19, bude s láskou na svého muže vzpomínat ze svého domova," řekla pro ŽivotvČesku.cz Ivana Gottová prostřednictvím mluvčí rodiny Anety Stolzové před pár dny, kdy uplynul přesně rok od jeho úmrtí.

Ivanu trápil kašel, ale vše se v dobré v souvislosti s jejím zdravotním stavem obrátilo. "Moje první cesta po izolaci... Vytvořili jste Kájovi doslova květinový ráj. Děkuji vám, že vzpomínáte se mnou! Vaše Ivana," uvedla vdova ke snímku, který zveřejnila na sociálních sítích.

Moje první cesta po izolaci...🥰Vytvořili jste Kájovi doslova květinový ráj. 🌺🌼🌸Děkuji vám, že vzpomínáte se mnou! 🙏❤️ Vaše Ivana

Zveřejnil(a) Karel Gott dne Pondělí 5. října 2020

Ivana se kvůli nemoci nezúčastnila novinářské projekce snímku, který je dojemnou vzpomínkou na jeho život. Ve čtvrtek 15. října následně snímek Karel vstoupí do oficiální distribuce, o den dříve je plánována slavnostní premiéra, na které Ivana s dcerami film uvede. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.