Vdovec po Ivetě Bartošové se stal účastníkem dopravní nehody. Zasahovala záchranka

Vůz Josefa Rychtáře
Vůz Josefa Rychtáře
Foto: Se svolením Josefa Rychtáře
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2023

Nehoda, která mohla skončit fatálně, se udála v úterý ráno. Jejím účastníkem byl Josef Rychtář - vdovec po zpěvačce Ivetě Bartošové (†48). "K nehodě došlo v Černokostelecké ulici v Říčanech, kdy já jsem byl řidič v protijedoucím pruhu," uvedl v úvodu popisu nehody pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se celkem srazily tři vozy. V jednom z nich byla nezletilá dívka.

Celá událost neskončila naštěstí pro nikoho tragicky. "Nezodpovědný řidič, který pravděpodobně telefonoval, zkrátka nevěnoval se dostatečně řízení, tak svůj vůz nedobrzdil a narazil do vozu před sebou. Náraz jeho vůz odhodil na můj, kdy já jsem byl protijedoucí řidič, po mém voze se naštěstí jen sklouzl. Nicméně škodu nyní řeším s likvidátorem," popsal pro ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář a redakci poskytl snímky z události. Podle nich se dá laicky odhadovat, že vůz je »na odpis«.

"Dechová zkouška byla u všech řidičů negativní. Jedna osoba utrpěla lehčí zranění," uvedla Blesku mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.

Zraněnou byla maminka nezletilé holčičky. Podle periodika si hnula s páteří a byla převezena záchrankou do nemocnice.

"Jsem rád, že se nikomu nestalo nic vážného. Ale sranda to opravdu nebyla, vše mohlo skončit úplně jinak," dodal pro ŽivotvČesku.cz Josef Rychtář.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.