Reklama:

Ve 13 letech sama v New Yorku. Modelka Kristýna Schicková ukázala fotografii z modelingových začátků

Kristýna Schicková
Kristýna Schicková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 3. 2023

V poslední době sklízí modelka Kristýna Schicková (28) pochvaly za to, jak rychle se po porodu dokázala vrátit k modelingu, aniž by to na její figuře bylo znát. Pro ŽivotvČesku.cz nyní sympatická brunetka zavzpomínala na své začátky v módním průmyslu, ve kterém se pohybuje již od svých 13 let. "Naštěstí mě nikdy nepotkalo nic nebezpečného, žádné obtěžování a nic podobného," řekla.

Reklama:

Sympatická modelka je maminkou dvou malých synů - Eliotta (2) a Liama, který se narodil loni v říjnu. Po takto krátké době se již Kristýna Schicková zvládla vrátit k modelingu a nebojí se fotit ani spodní prádlo. Není divu - na její figuře by člověk jen velmi těžko hledal chyby nebo náznaky toho, že před několika měsíci byla ještě těhotná.

Reklama:

Ve světě přehlídkových mol a spouští fotoaparátů se krásná tmavovláska pohybuje již velmi dlouho, a to od svých 13 let. Na tuto dobu pro redakci ŽivotvČesku.cz zavzpomínala.

"Tehdy jsem byla hlavně ráda, že můžu jet někam do zahraničí, byly to pro mě takové prázdniny, a protože to bylo na tři měsíce, také se mi líbilo, že nebudu muset do školy. První dva týdny tam maminka byla se mnou, aby viděla, jak to tam funguje a jak na mě dohlédnou," vysvětlila Kristýna Schicková, kterou si modelingová agentura vybrala doslova z ulice.

Bookmakerka agentury měla v New Yorku podle vyprávění Kristýny Schickové dům s několika pokoji, ve kterých ubytovávala nové naděje modelingu po dvou nebo třech dívkách na pokoji. Po celou dobu na ně také dohlížela.

"Ještě před odjezdem nám v agentuře na rovinu řekli, co všechno mě na cestě může potkat, a snažili se mě připravit na různé situace. Naštěstí jsem ale nikdy nepotkala žádnou nebezpečnou situaci, žádné obtěžování ani problémoví klienti, nic takového," popsala pohledná sestra fotbalisty Patrika Schicka (26), který momentálně v Německu hraje za klub Bayern Leverkusen. 

"Probíhalo to tak, že jsme ráno dostaly seznam třeba deseti castingů, nabalily jsme si svačinky a poté ty castingy celý den obcházely. V New Yorku to bylo bez problémů, ale když jsem byla potom v Číně, to mi bylo tak čtrnáct, jednou jsem jela na casting pouze já. Řidič mě tam vysadil, a když to skončilo, auto nikde. Nikomu jsem se nemohla dovolat a nápisy v čínštině jsem si přečíst nemohla. Měla jsem pouze zakroužkovanou správnou adresu v mapě. Nakonec mě do metra ve správném směru posadil policista," popsala dramatickou situaci, nad kterou se dnes již jen pousměje, Kristýna Schicková.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: