Reklama:

Ve 46 letech si udržuje dívčí půvab. Nejsem typ pro plastické úpravy, říká Nicol Lenertová. Přiznala, co pro sebe dělá

Bývalá moderátorka Nicol Lenertová
Bývalá moderátorka Nicol Lenertová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2021

Na televizních obrazovkách nejúspěšnější komerční televize těšila diváky jako moderátorka později hlavní zpravodajské relace, kde tvořila dvojici s kolegou Karlem Voříškem (57). Nicol Lenertová (46) se po letech mimo televizní svět příliš nezměnila. Stále oplývá půvabem a těžko věřit jejímu věku, protože si stále udržuje mladistvý vzhled. "Když jsem byla mladší, tak jsem se více cítila v kratším sestřihu, přeci jenom jsem byla štíhlejší, více dívčí. Už řeším také krémy na vypnutí pleti nebo minimalizaci vrásek. Moje tělo navíc nemá rádo nic, s čím se nenarodilo, takže nejsem vhodný objekt pro plastické úpravy," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

V devadesátých letech získala titul Miss Severní Čechy a dlouhé roky působila na televizní obrazovce hlavně jako moderátorka večerních televizních novin. Z mediální sféry však neodešla a v současné době působí jako tisková mluvčí jedné z největších zdravotních pojišťoven. V posledních dnech se objevila hned na několika společenských akcích a mnohé překvapilo, jak skvěle vypadá i pár let před jubilejní padesátkou.

Reklama:

"Myslím si, že mě mají fotoaparáty rády (směje se). Velmi mile mě překvapilo, že jsem vzbudila takovou pozornost. Pravdou zůstává, že jsem se dlouho nikde neobjevila, pak je každá změna mnohem viditelnější. Obzvláště co se vlasů týče. Když jsem byla mladší, tak jsem se více cítila v kratším sestřihu, přeci jenom jsem byla štíhlejší, více dívčí a krátké vlasy mi zkrátka nevadily. Ale čím jsem starší, tak se s delšími vlasy cítím více žensky a mám pocit, že vypadají lépe. Samozřejmě jsou nádherné ženy s krátkými vlasy v mém věku i starší, neříkám tedy, že starší ženy by měly mít nutně dlouhé vlasy, to vůbec ne. Beru to na svůj typ," řekla Nicol Lenertová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že od dob, kdy se pravidelně objevovala na televizních obrazovách, uplynula hromada let - což podle ní musí být určitě znát.

"Všechno jde dolů (směje se). I tvářičky, které jsem měla, klesají. Nemám problém občas žertovat na tohle téma, protože si uvědomuju, že jsou v životě mnohem vážnější věci. Samozřejmě nebudu zastírat, že jsem pro sebe začala dělat víc. Už řeším krémy na vypnutí pleti nebo minimalizaci vrásek a rozzáření pleti, rozhodně se v tomto sortimentu lépe orientuji (směje se). Moje tělo navíc nemá rádo nic, s čím se nenarodilo, takže nejsem vhodný objekt pro plastické úpravy," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz sympatická blondýnka, která s manželem Jaroslavem Kalátem vychovává dvě děti, syny Dominica (12) a staršího Jaroslava (15).

Podle svých slov by se asi nedokázala srovnat s plastickou chirurgií. "V tom mám nevýhodu, takže přesto, že jsem už pošilhávala po neinvazivních estetických úpravách, zkusím to ještě z vlastních sil. Taky jsem si řekla, že v práci řeším prevenci každodenně, ale u sebe ne. Nechci se nijak striktně hlídat, ale více se zajímám, vše sleduji a dbám na sebe. Třeba s jídlem už přemýšlím, co si dám a že se toho například bude tělo dlouho zbavovat… Dříve jsem to neřešila. Snažím se tělu více naslouchat, ale člověk se k tomu musí propracovat životem. Jako mladý nějak žijete a moc o tom třeba nepřemýšlíte. Tělo nemůže pořád jenom dávat, ale musí mít taky z čeho brát. Velké změny podle mě nedělají organismu dobře, třeba že se někdo ze dne na den přeorientuje na vegetariánství, to je obrovský šok. Snažím se dělat vše postupně a s rozumem," dodala Nicol Lenertová pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: