Reklama:

Ve společnosti zářili a pak slova o covidu: Očkovat se teď nemůžeme, svěřila manželka Jaroslava Uhlíře s tím, co tomu brání

Jaroslav Uhlíř s manželkou
Jaroslav Uhlíř s manželkou
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2021

Respektovaný skladatel Jaroslav Uhlíř (75) se v poslední době potýkal se zdravotními problémy. Především ho podle zdrojů z jeho okolí trápí paměť. I tak se v celkem dobrém rozmaru objevil na premiéře hry Cabaret v Divadle Bez zábradlí, kam mu dělala doprovod manželka Helena Chladová. Ve foyer divadla se srdečně pozdravil s manželi Heřmánkovými. "Užili jsme si to," usmíval se pro ŽivotvČesku.cz umělec.

Reklama:

Hudební skladatel před rokem pořádně rozvířil vody českého šoubyznysu, když po něm bylo vyhlášeno pátrání. Policii o to požádala jeho manželka. Svého milovaného muže nemohla najít a nebral jí telefon. Není se čemu divit, že měla obavy, protože muzikant v roce 2019 prodělal infarkt. Aktuálně je ale v dobré kondici. Jediné, co ho mrzí, že panuje nejistota ohledně vývoje epidemie.

Reklama:

"Do práce se teď moc pouštět nedá. Muzika teď moc nefunguje. Není obecně zájem. Ve společnosti to bylo ale fajn. Určitě ještě vyrazíme, pokud to bude možné," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jaroslav Uhlíř, kterého doplnila manželka o tom, že se oba v současnosti nemohou nechat očkovat.

"Doba je jaká je, co se z toho vyvine, to neví nikdo. Úzkost z další vlny epidemie je v branži manžela vysoká. Ohledně očkování, to je složitá otázka. Nemoc jsme oba prodělali, máme protilátky a lékaři nám očkování nedoporučují. Až přijde čas, tak to zvážíme, ale teď to nejde," řekla pro ŽivotvČesku.cz manželka umělce Helena Chladová, která pracuje jako psycholožka v pražské nemocnici Motol. Premiéru v Divadle Bez zábradlí si užila a tajně doufá, že k dalším restrikcím či lockdownům už nedojde.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: