Ve StarDance skončily nečekaně dva páry. Simonu Babčákovou vyřadila nemoc, pak se loučil Zdeněk Godla s taneční partnerkou

Herec Zdeněk Godla a Tereza Prucková
Herec Zdeněk Godla a Tereza Prucková
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2021

Čtvrtý díl populární taneční show musely opustit dva páry. Jeden z nich nečekaně. V sobotu totiž onemocněla Simona Babčáková (48) a pro ni a jejího tanečního partnera Martina Prágra (24) kvůli pravidlům show skončila. O jakou nemoc šlo, televize nesdělila. Přitom ještě v pátek redakci ŽivotvČesku.cz poskytla rozhovor, v němž neskrývala nadšení z toho, jak to na parketě pořádně rozjede. "V sobotu budeme tančit, budeme tančit rumbu a popravdě se na to hodně hodně moc těšíme," uvedla. Dalším párem, který se musel se soutěží rozloučit, byla Tereza Prucková a Zdeněk Godla (46).

O posledním tanečním večeru dostaly páry poměrně velkou volnost, jejich fantazii a nápadům se meze nekladly. Tančily se rumba, tango a paso doble. A opět šlo o krásná vystoupení, která byla podpořena elegantními kostýmy a živou hudbou.

Začátek taneční show ale začal bez již zmíněné dvojice. "Dnešní večer bohužel ze zdravotních důvodů nevystoupí Simona Babčáková a Martin Prágr. Licenční pravidla od BBC nám nedovolují, aby v soutěži pokračovali, jedná se totiž o jejich druhou absenci v soutěži. S dalším párem se rozloučíme i na konci pořadu, vyřazování musí proběhnout standardně," uvedla krátce před zahájením přímého přenosu Česká televize na oficiálním profilu soutěže na Facebooku.

Simona Babčáková se svým taneční partnerem nebyli k vidění ani ve třetím kole. Kvůli tomu, že herečka byla neočkovaná a přišla do kontaktu s pozitivně testovanou Terezou Kostkovou (45), musela do karantény.

"I v tomto případě platí, že když jsme ten týden byli odstaveni ze hry a nemohli jsme trénovat, nemohli jsme tančit, tak díky tomu jsme si pak ten pohyb užívali jako posvátný. A také nevíme, zda to není naposledy. Na ten tanec se o to více těšíme," okomentovala den před živým přenosem herečka pro ŽivotvČesku.cz, jak se těší. V sobotu bylo ale vše jinak.

Zbylých osm párů předvedlo na tanečním parketě pořádnou show a některá vystoupení porota skvěle hodnotila. To se dalo říct třeba o páru Jan Cina (33) a Adriana Mašková. Za doprovodu ikonické skladby Montekové a Kapuleti z Romea a Julie z nich diváci v úvodu nemohli spustit oči.

Ale nebyli jediní, kdo dostal skvělé hodnocení od poroty. Jak to ale v soutěžích bývá, jeden pár musel z kola ven. Nejslabší výkon ve čtvrtém kole taneční show podal podle výsledků pár Tereza Prucková a Zdeněk Godla a musel se se soutěží rozloučit.

Do dalšího kola se tak podívá Tomáš Verner a Kristýna Coufalová i Tereza Černochová a Dominik Vodička. V pátém kole divák spatří pár Martinu Viktorii Kopeckou a Marka Dědíka. Taneční vystoupení divákům předvede již zmíněný pár Jan Cina a Adriana Mašková. Výsledky čtvrtého kola rozhodly dále o postupu Miraie Navrátila a Lenky Nory Návorkové či Andrey Sestini Hlaváčkové a Michala Necpála.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.