Věk byste jí uhodli jen těžko. Markéta Mayerová oslavila narozeniny ve velkém stylu a vypadá pořád skvěle

Moderátorka Markéta Mayerová s dcerou Agátou (vpravo)
Moderátorka Markéta Mayerová s dcerou Agátou (vpravo)
Foto: se souhlasem Markéty Mayerové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 6. 2021

Narozeniny by měly být důvodem k oslavě každý rok a letos je moderátorka Markéta Mayerová pojala opravdu stylově. Sympatická blondýnka oslavila 5. června 54. narozeniny a využila krásného letního počasí, aby si je užila naplno. "Nejdříve jsem slavila s kamarádkami, které ke mně přišly na snídani. Pak jsme s dcerou a dalšími kamarády jeli na Slapy a zkontrolovali jsme, že tam fungují zahrádky restaurací," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Markéta Mayerová je známá moderátorka a také žena, které rozhodně nechybí optimismus a smysl pro humor. Televizní diváci si ji mohou pamatovat hned z několika televizních pořadů jako například Snídaně s Novou, Rande nebo Vabank. Dlouhá léta tvořila oblíbenou moderátorskou dvojici s kolegou a bývalým manželem Slávkem Bourou (57) a v současné době uvádí mimo jiné hobby pořad. V sobotu 5. června oslavila 54. narozeniny a svůj významný den si užila na sto procent.

"Nejdříve jsem slavila s kamarádkami, které ke mně přišly na snídani. Pak jsme s dcerou a dalšími kamarády jeli na Slapy a zkontrolovali jsme, že tam fungují zahrádky restaurací (směje se). Pak proběhla návštěva zahrádek na Kampě a s dcerou jsme to završily kulturou - navštívily jsme výstavu klauzurních prací UMPRUM," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Markéta Mayerová, jak vypadal nabitý program oslavy narozenin.

Podle svých slov má za sebou krásnou sobotu a neděle pokračuje ve stejném duchu, protože ještě zdaleka nic nekončí. "Mám odpolední oslavu s rodinou, je to parádní období. Své narozeniny mám opravdu moc ráda. Kamarádka si otrhala celou svoji zahradu, aby mi donesla pugét nádherných květin, které jí doma kvetly. Teď už tam nemá nic a já mám všechno ve váze (směje se)," řekla pro ŽivotvČesku.cz sympatická moderátorka, které se podařilo na sobě úctyhodně zapracovat, zhubnout a vypadá líp než kdy dřív.

Ale ani její dospělá dcera Agáta nezůstala pozadu a obdarovala maminku něčím, co potěší snad každou ženu. "Od dcery jsem dostala krásnou kabelku a kamarádka mě podarovala kávovarem. Už jsem se pasovala do role, že nezalévám rozpustnou kávu, ale budu mít kapsle. Jsem milovnice kávy, ale pořád jsem se jim bránila, protože jsem nechtěla být závislá na tom, jestli je doma mám, nebo ne. Ještě jsem ke kávovaru dostala také krásnou dózu, do které se kapsle ukládají. Abych měla přehled, kdy už mi dochází," dodala Markéta Mayerová pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.