Věkově rozdílný pár z Výměny manželek prožívá první krizi. Marian přiznal, že s Ivou to v intimní oblasti nefunguje

Marian je s Ivou 5 let v manželství
Marian je s Ivou 5 let v manželství
Foto: Se svolením TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 8. 2021

V roce 2017 postavila Česko na nohy velmi kontroverzní epizoda reality show, ve které si dvě manželky vymění domácnost. Tehdy se před kameru postavila sedmnáctiletá Iva (21), která vychovávala roční dceru Dominiku s téměř o třicet let starším manželem Marianem (49). Po odvysílání pořadu si oba prošli hotovým peklem, když je lidé častovali hrubými urážkami nejen na ulici, ale zejména na sociálních sítích. "Dnes už je více méně klid, ale pár lidí, kteří si na mě ukáží prstem, se najde. Žijeme klidný život, ale problém máme s Ivou v intimní oblasti," řekl překvapivě pro ŽivotvČesku.cz Marian.

Iva se s Marianem seznámila v době, kdy jí bylo pouhých 14 let. Marian o seznámení vždy tvrdil, že to byla láska lidově řečeno na první pohled. S Ivou si totiž začal psát na sociální síti Facebook. Ale na společnou první intimní zkušenost prý čekal až do jejích patnáctých narozenin.

Iva vždy o svém manželovi, tedy i před kamerou mluvila hezky, a označila ho za muže, bez kterého by určitě skončila špatně. V jedenácti letech totiž byla sexuálně zneužita, měla i mírné problémy s alkoholem a drogami.

Pár dnes vychovává dvě děti a žije relativně spokojený život. "Jediné, co je špatné, tak láska už není, co byla. Už to není takové. Mně bude 50 let a už nejsem tak aktivní. V posteli to je slabší. My jsme to věděli. Ona říkala, že si nikoho hledat nebude. Ale víme, že je mladá a mohla by si najít řadu erotických partnerů. Já už nemohu, už to v této oblasti nebudu mít tak dobré jako dříve," řekl otevřeně pro ŽivotvČesku.cz Marian směrem k jeho biologickým možnostem, které se s věkem logicky snižují.

"Jsme spolu pět let v manželství, celkem ale šest let. Rozumíme si dobře, ale už jsme spíše kamarádi. Máme se jinak dobře. Děti nám rostou jako z vody, ale zlobí. Teď nám doma budou dělat nová okna, takže vše u nás je v pořádku. Ale po té jedné stránce je to horší," dodal pro ŽivotvČesku.cz Marian s tím, jak se manželům dnes žije. S faktem, že vše není jako tomu bylo dříve, je prý smířen. Zároveň věří, že se mu podaří udržet rodinu i přes to, že už není tak aktivní muž v intimní oblasti jako kdysi býval.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.