Velikonoce dělám pro dceru, říká Klára Kolomazníková. Prozradila překvapení, jaké pro ni přichystala

Zpěvačka Klára Kolomazníková s dcerou Valérií
Zpěvačka Klára Kolomazníková s dcerou Valérií
Foto: se souhlasem Kláry Kolomazníkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 4. 2021

Bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková (41) dodržuje sváteční tradice od doby, co je pyšnou maminkou devítileté dcery Valérie. Před nedávnem prodělala onemocnění covid-19 a její dcera jí se vším pomáhala a starala se o ni. Obě spolu mají moc hezký vztah a zpěvačka se jí snaží každé svátky, Velikonoce nevyjímaje, udělat kouzelné. Každý rok jí připravuje překvapení, které dceru nepřestává ani po letech bavit. "Dceři vždy schovávám sladkosti a vajíčka buď doma, nebo na zahrádce," řekla Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz.

Velikonoce jsou spojeny s řadou letitých tradic a zvyků. Obzvláště pro děti jsou důvodem k radosti, protože přináší koledu a volno. Zpěvačka a exHolka Klára Kolomazníková má už 9letou dceru Valérii, pro kterou se je snaží dělat pestré a zajímavé.

"Od té doby co je na světě dcera, dodržuji všechny svátky a tradice - včetně Velikonoc. Barvíme spolu vajíčka, děláme sváteční jarní výzdobu, nesmí chybět ani velikonoční věnec a vyzdobená okna. Valince vždy schovávám sladkosti a vajíčka buď doma, nebo na zahrádce. Dodnes ji baví je hledat," řekla Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že některé tradice spojené s velikonočním jídlem dodržuje po svém.

"Přiznám se, že beránka ani mazanec nedělám, ale tohle vždy koupím. Na stole nesmí chybět. Ale dělám domácí vajíčkovou pomazánku – stará dobrá klasika z vajíček, majolky nebo pomazánkového másla, kdo jak má rád. Trochu cibule, sůl, pepř a pažitka. Může se přidat i hořčice a sýr," popsala pro ŽivotvČesku.cz sympatická zpěvačka, které se podařilo díky tvrdé dřině a silné vůli zhubnout 15 kilogramů a moc jí to sluší.

O lásce a vztazích nechce příliš mluvit, uvidí, co ukáže blízká budoucnost. Věnuje se především milované dceři, jejímu distančnímu vzdělávání a také pracuje na nových projektech. V době koronavirové krize tak rozhodně nezahálí. Před časem prodělala onemocnění covid-19, ale naštěstí už je v pořádku. Podle tradic by dobrému zdraví měla pomoci tím, že se nechá »vyšupat« pomlázkou. "Letos mě ještě nikdo »nevyšupal«, tak doufám, že neuschnu," dodala Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz.

V minisérii Devadesátky má jednu z nejmenších rolí, možná vůbec nejmenší. Přesto na sebe d...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu