Velikonoce dělám pro dceru, říká Klára Kolomazníková. Prozradila překvapení, jaké pro ni přichystala

Zpěvačka Klára Kolomazníková s dcerou Valérií
Zpěvačka Klára Kolomazníková s dcerou Valérií
Foto: se souhlasem Kláry Kolomazníkové
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 4. 2021

Bývalá členka skupiny Holki Klára Kolomazníková (41) dodržuje sváteční tradice od doby, co je pyšnou maminkou devítileté dcery Valérie. Před nedávnem prodělala onemocnění covid-19 a její dcera jí se vším pomáhala a starala se o ni. Obě spolu mají moc hezký vztah a zpěvačka se jí snaží každé svátky, Velikonoce nevyjímaje, udělat kouzelné. Každý rok jí připravuje překvapení, které dceru nepřestává ani po letech bavit. "Dceři vždy schovávám sladkosti a vajíčka buď doma, nebo na zahrádce," řekla Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz.

Velikonoce jsou spojeny s řadou letitých tradic a zvyků. Obzvláště pro děti jsou důvodem k radosti, protože přináší koledu a volno. Zpěvačka a exHolka Klára Kolomazníková má už 9letou dceru Valérii, pro kterou se je snaží dělat pestré a zajímavé.

"Od té doby co je na světě dcera, dodržuji všechny svátky a tradice - včetně Velikonoc. Barvíme spolu vajíčka, děláme sváteční jarní výzdobu, nesmí chybět ani velikonoční věnec a vyzdobená okna. Valince vždy schovávám sladkosti a vajíčka buď doma, nebo na zahrádce. Dodnes ji baví je hledat," řekla Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že některé tradice spojené s velikonočním jídlem dodržuje po svém.

"Přiznám se, že beránka ani mazanec nedělám, ale tohle vždy koupím. Na stole nesmí chybět. Ale dělám domácí vajíčkovou pomazánku – stará dobrá klasika z vajíček, majolky nebo pomazánkového másla, kdo jak má rád. Trochu cibule, sůl, pepř a pažitka. Může se přidat i hořčice a sýr," popsala pro ŽivotvČesku.cz sympatická zpěvačka, které se podařilo díky tvrdé dřině a silné vůli zhubnout 15 kilogramů a moc jí to sluší.

O lásce a vztazích nechce příliš mluvit, uvidí, co ukáže blízká budoucnost. Věnuje se především milované dceři, jejímu distančnímu vzdělávání a také pracuje na nových projektech. V době koronavirové krize tak rozhodně nezahálí. Před časem prodělala onemocnění covid-19, ale naštěstí už je v pořádku. Podle tradic by dobrému zdraví měla pomoci tím, že se nechá »vyšupat« pomlázkou. "Letos mě ještě nikdo »nevyšupal«, tak doufám, že neuschnu," dodala Klára Kolomazníková pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.