Velká bolest v srdci. Mamince se vrátila rakovina, oznámila Tereza Kerndlová

Tereza s maminkou Miladou
Tereza s maminkou Miladou
Foto: Archiv Terezy Kerndlové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2020

Zprávu, která bolí v srdci, oznámila zpěvačka Tereza Kerndlová (33). Její maminka Milada znovu bojuje se zákeřnou rakovinou. Do rodiny se tak vrátila nemoc, která nenechává nikoho v klidu.

Maminka zpěvačky v neděli své slaví 63. narozeniny a Tereza jí skrz sociální sítě vyjádřila velkou podporu. "Děje se to znovu. A nejde dál dělat, že jsou věci v pořádku. „Ona“ si nevybírá, „Ona“ udeří opakovaně a i po mnoha letech se může vrátit – nehledě na to, zda už vám v rodině ublížila dost,“ napsala Tereza ke snímku, na kterém je se svou milovanou maminkou.

"Sama jsi vždy šířila osvětu rakoviny, mluvila o ní zcela otevřeně, a proto jsem ráda, že ani tentokrát „Ona“ nebude tabu. I teď se umíš smát a zůstáváš v pozitivní náladě. I když ti „Ona“ připravila zcela nová překvapení, pro nás všechny neznámá, vím, že ty nikdy nic nevzdáváš, nikdy neustoupíš a budeš bojovat jako nikdo, koho znám!,“ pokračovala zpěvačka.

Milada Kerndlová rakovinu prsu překonala již před 16 lety. Celá rodina ale věří, že návrat nemoci společně zvládnou a vše se v dobré obrátí.

„Děje se to znovu. A nejde dál dělat, že jsou věci v pořádku. „Ona“ si nevybírá, „Ona“ udeří opakovaně a i po mnoha...

Zveřejnil(a) Tereza Kerndlová dne Neděle 4. října 2020

Se zákeřnou chorobou bojoval i tatínek Terezy, slavný hudebník Laďa Kerndl, kterému se podařilo před lety nad rakovinou hrtanu zvítězit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.