Velká bolest v srdci. Mamince se vrátila rakovina, oznámila Tereza Kerndlová

Tereza s maminkou Miladou
Tereza s maminkou Miladou
Foto: Archiv Terezy Kerndlové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2020

Zprávu, která bolí v srdci, oznámila zpěvačka Tereza Kerndlová (33). Její maminka Milada znovu bojuje se zákeřnou rakovinou. Do rodiny se tak vrátila nemoc, která nenechává nikoho v klidu.

Maminka zpěvačky v neděli své slaví 63. narozeniny a Tereza jí skrz sociální sítě vyjádřila velkou podporu. "Děje se to znovu. A nejde dál dělat, že jsou věci v pořádku. „Ona“ si nevybírá, „Ona“ udeří opakovaně a i po mnoha letech se může vrátit – nehledě na to, zda už vám v rodině ublížila dost,“ napsala Tereza ke snímku, na kterém je se svou milovanou maminkou.

"Sama jsi vždy šířila osvětu rakoviny, mluvila o ní zcela otevřeně, a proto jsem ráda, že ani tentokrát „Ona“ nebude tabu. I teď se umíš smát a zůstáváš v pozitivní náladě. I když ti „Ona“ připravila zcela nová překvapení, pro nás všechny neznámá, vím, že ty nikdy nic nevzdáváš, nikdy neustoupíš a budeš bojovat jako nikdo, koho znám!,“ pokračovala zpěvačka.

Milada Kerndlová rakovinu prsu překonala již před 16 lety. Celá rodina ale věří, že návrat nemoci společně zvládnou a vše se v dobré obrátí.

„Děje se to znovu. A nejde dál dělat, že jsou věci v pořádku. „Ona“ si nevybírá, „Ona“ udeří opakovaně a i po mnoha...

Zveřejnil(a) Tereza Kerndlová dne Neděle 4. října 2020

Se zákeřnou chorobou bojoval i tatínek Terezy, slavný hudebník Laďa Kerndl, kterému se podařilo před lety nad rakovinou hrtanu zvítězit.

Narození děťátka je snad pro každou maminku okamžikem, který je velmi emotivní. Ale někdy ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu