Velká rodina Chucka Norrise. Nejstarší syn by mohl být otcem jeho nejmladších dětí

Chuck Norris se svou rodinou
Chuck Norris se svou rodinou
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 31. 12. 2020

Jediné, co je silnější než samotný Chuck Norris (80), jsou jeho geny. Legendární filmový bojovník a dlouholetý texaský ranger zplodil celkem 5 dětí, nejstaršímu synovi je 58 let a nejmladší dvojčata, kterým je 19, by mohla být jeho vnoučaty.

První dítě se Chucku Norrisovi narodilo před více než 58 lety. Nejstarší syn Mike byl plodem jeho lásky s první manželkou a brzy se vydal ve stopách svého otce. Je hercem, v kondici se udržuje tréninkem bojových umění a dnes má pochopitelně vlastní rodinu a 3 děti.

Chuckovi se o dva roky později narodila dcera Dina, které je dnes 56 let. Její matka byla jeho milenkou a slavný herec dlouho nevěděl, že je Dina vůbec na světě. Dozvěděl se o ní před 30 lety a ona se o svém otci dozvěděla v 16 letech, seznámit se s ním nechtěla, což mu napsala v dopisu. "Máš novou rodinu a nechci ti ji zničit. Neviděli jsme se celý život a není nutné pro to teď riskovat vše, co máš.“ Chuck trval na tom, že ji musí poznat a dnes s ní i jejím synem tráví čas jako s ostatními dětmi.

Eric Scott je třetím dítětem Norrise a je mu 55 let. Jako otec je dobrodruh a v zábavním průmyslu se zprvu uplatňoval jako kaskadér. Dnes je režisérem, má tři děti a volném čase se věnuje závodění, ve kterém vyhrál i několik soutěží.

Druhá manželka Gina porodila Norrisovi před 19 lety dvojčata. Danilee Kelly a Dakotu Alana. Oba se vydali stejnou cestou jako otec a jsou herci, Dakota má ale o něco větší úspěch.

Manželka

O svých dětech a vnoučatech Chuck Norris moc nemluví, mnohem výřečnější je o manželce, které na svých internetových stránkách často vyjadřuje lásku.

V listopadu oslavili manželé 22. výročí svatby a Chuck napsal krásná slova. "Před 22 lety jsem se oženil s Ginou a stal jsem se nejšťastnějším mužem na světě. Nejsou slova, kterými bych vyjádřil, jak moc si jí vážím a jak ji miluji. Děkuji, že se mnou sdílí svůj život a za každý den s ní jsem vděčný bohu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.