Velká stovka Dary Rolins a Pavla Nedvěda. Dvojice si k narozeninám nadělila párové focení

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 10. 2022

Zpěvačka Dara Rolins a fotbalová legenda Pavel Nedvěd společně oslavili padesáté narozeniny. Jeden z nejkrásnějších párů showbyznysu si večírek uspořádal u italského jezera Lago Maggiore a svůj velký den strávil s přáteli. Dvojici řada lidí nejprve příliš nadějí nedávala. Poté, co se Pavel Nedvěd rozešel s manželkou a propadl blond zpěvačce, pochybnosti vyjádřil také psycholog Jeroným Klimeš (55). "Bude to spolehlivě přelétavé," řekl tehdy o jejich vztahu pro ŽivotvČesku.cz. Naštěstí pro pár se však snad přepočítal - jejich vztah trvá již téměř rok.

Oblíbený fotbalový matador Pavel Nedvěd v posledních letech prožíval vztahové turbulence. Nejprve v roce 2020 opustil manželku kvůli mladičké dostihové jezdkyni Julii Anovčínové (27). Poté, co to vypadalo, že by se mohli s manželkou přece jen udobřit, jí však dal vale podruhé, aby vzápětí zakotvil u populární zpěvačky Dary Rolins, která byla od roku 2018 sama, když se rozešla s rapperem Rytmusem (44).

I když si zpočátku někteří lidé mysleli, že se jedná o krátkodobé vzplanutí, dvojice by měla podle dostupných informací v brzké době oslavit své první výročí. Nejspíš se tak nepotvrdí slova psychologa Jeronýma Klimeše, který se nedomníval, že má tento vztah šanci přežít. "Necítí se spokojen. Neví, co by. Bude to spolehlivě přelétavé, protože ani za měsíc to nebude vědět. A patrně ani pročpak," uvedl psycholog na adresu Pavla Nedvěda před časem pro ŽivotvČesku.cz.

Dvojice nyní společně oslavila své padesáté narozeniny. Zatímco Pavel Nedvěd je měl 30. srpna, jeho plavovlasá polovička je oficiálně oslaví teprve 7. prosince. Na oslavě u jezera Lago Maggiore v Itálii oslavovali společně s přáteli, mezi hosty tak nechyběla například slovenská tenistka Dominika Cibulková (33) nebo moderátor Leoš Mareš (46).

K této příležitosti pár na sociální síti Instagram zveřejnil také nové společné fotografie, na kterých oba mají ladící černobílé outfity v pánském stylu a na první pohled působí velice uvolněně a spokojeně. Ani jeden z nich rozhodně na 50 let nevypadá - vzájemná láska jim tak zjevně svědčí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.