Velký návrat. Fialová a Voříšek budou spolu moderovat po 7 letech u jednoho stolu

Oba se potkají u moderátorského stolu.
Oba se potkají u moderátorského stolu.
Foto: Archiv Karel Voříšek
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2020

Někdejší zprávařská dvojice Markéta Fialová (49) a Karel Voříšek (56) se opět potká u jednoho stolku. Prázdniny a nahlášené dovolené zaměstnanců televize zamíchaly s rozpisem tak, že televizní diváci se mohou alespoň na čas na oba dva těšit.

Je to řada let zpět, kdy Fialová tvořila moderátorskou dvojici na TV Nova právě s Voříškem. Ale ani po přesunu na CNN Prima News se jejich cesty nesetkaly.

I moderátoři a redaktoři si musí někdy odpočinout. A to se týká také Kláry Doležalové, která ve druhé polovině července odjede na dovolenou. Není to jediná změna, která se během léta uskuteční. Chystá se víc záskoků za kolegy. Věřím, že to bude i zpestření pro diváky, kteří uvidí své oblíbené tváře netradičně v jiných pořadech,“ uvedla ředitelka news production CNN Prima NEWS Eliška Čeřovská, kterou citoval super.cz.

Když můžu, ráda pomůžu. Klára bude mít dovolenou a nabídka záskoku v Hlavních zprávách s Karlem za moderátorským stolem mě samozřejmě potěšila. Počítali jsme to a budeme spolu moderovat po více než sedmi letech,“ řekl pro portál Markéta Fialová.

S Karlem Voříškem se přátelí i mimo pracovní prostředí. A staronové moderování bude pro ně příjemným zpestřením.

S Markétou Fialovou jsme dobří přátelé. Bavit jsme se nepřestali ani poté, co jsme oba pracovali v jiné televizi. Čas od času jsme zašli na kávu a byli jsme v kontaktu. Byl jsem proto moc rád, že se Markéta objevila u nás, a ještě větší radost mám z toho, že si o prázdninách připomeneme naše společné moderování," doplnil kolegyni Voříšek.

Diváci se na oba mohou těšit třetí červencový víkend, kdy společně ovládnou největší zpravodajské studio ve střední Evropě. 

V běžném vysílání Karel Voříšek moderuje v týmu s Klárou Doležalovou (46) a Markéta moderuje rubriku Silný hlas.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.