Velký návrat Ivy Frühlingové: Jsem vdaná, na prvním místě byl syn, prozradila

Iva promluvila o svém aktuálním životě
Iva promluvila o svém aktuálním životě
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 9. 2020

Po šesti letech na mateřské se vrací k hudbě zpěvačka Iva Frühlingová (38). „Jen jsem se starala o malého, až mi z toho začalo hrabat,“ přiznala s nadhledem pro ŽivotvČesku.cz Iva.

Nadšená biomatka se z ní nestala. „Já vůbec nejsem nadšená, jsem prostě jenom matka. Zvládám to, vymýšlím pro Áďu hodně věcí, ale je to záhul. Upřímně jsem si představovala, že to bude jenom fajn, že si si budeme se synem pořád povídat, ale ona to je ve skutečnosti pořádná makačka. Samozřejmě je to také nádherné, vrací se vám to v emocích. Vaší odměnou jsou všechny ty krásné momenty, které trvají půl minuty. Jak jsem temperamentní, je to u mne hodně o náladách nahoru a dolů. Určitě jsou mámy, které jsou víc v klidu,“ hodnotí mateřství pro ŽivotvČesku Iva. 

Určitě jí nepomáhá skutečnost, že s manželem, pilotem Honzou, nemají k dispozici klasickou hlídací babičku. „Musím sednout do auta a odvést Áďu k babičce do Litvínova, Honza má rodiče až na Moravě.“ Kolik let jsou s manželem svoji? „Známe se dvanáct let. Vdaná jsem čtyři roky... ne, beru zpět, já to teď fakt nevím. Na výročí si nepotrpím. Honza by to ale určitě věděl,“ přiznává Iva. 

Jejich syn Adámek právě oslavil šesté narozeniny a do školy tak půjde až za rok. „Stejně je to pro něj velká změna, protože jsme koupili baráček ve Zdiměřicích a on tu začal chodit do nové školky,“ vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz zpěvačka, která tak teď bude mít víc času na svou kariéru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.