Velký rozhovor s Reginou z VyVolených: Promluvila o iluminátech, zmínila Karla Gotta a odhalila těžkosti svého bydlení, kde neteče voda

Autor: ŽivotvČesku | Regina z VyVolených
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2022

Ve vile VyVolených patřila jednoznačně k nejkontroverznějším účastníkům reality show. Někteří mají stále v paměti Reginu Holáskovou (44), která si fantastické křivky udržuje i 17 let od doby, kdy soutěž, v níž vydržela 71 dní, opustila. V současnosti žije v rekreačním objektu u Brněnské přehrady a redakci ŽivotvČesku.cz, která ji vypátrala, poskytla rozhovor na kameru. Promluvila nejen o tom, jak v současnosti žije a bydlí, ale i o své dceři a prezidentských volbách.

Regina Holásková se před časem přejmenovala na Reginu Agia. Řada lidí si ji pamatuje jako ženu, která se od ostatních lišila názory na život. V současnosti bydlí v rekreační oblasti nedaleko Brněnské přehrady, kde si užívá života se svou dcerou a svými psy. Jejím živobytím je mimo jiné malování obrazů.

Pro ŽivotvČesku.cz na kameru promluvila o tom, co se u ní za 17 let od reality show VyVolení změnilo. "Stalo se toho hodně. Cestování, stěhování, otěhotněla jsem, začala jsem se zajímat o léčitelství, prokoukla jsem hru systému, začala jsem pátrat, kdo tomu všechno vládne na této planetě. Karel Gott prý pět let přede mnou nějaké ty ilumináty (...) a podobně (...). Takže jsem se dopátrala, jak to bylo s třinácti rodinami černé šlechty. Jsme vychováváni ve lžích, protože nám lhali úplně ve všem," přiblížila v kostce pro ŽivotvČesku.cz charismatická Regina, která v rekreačním objektu žije se svou čtrnáctiletou dcerou a čtyřmi psy.

"Do rekreační oblasti jsem se odstěhovala, protože na radu kamaráda jsem investovala do malování, takže jsem mu pak vracela i nějaké peníze. Přestěhovala jsem se sem. Teď to po patnácti letech vzdávám. Je pravda, že mě chatu obsadili při nějakých nedoplatcích, co jsem měla, když jsem měla malou (dceru). Koupila jsem to špatně, přiznávám. Není tam vjezd, všechno jsem tahala ručně a není tam voda. Chci najít příjemnější místo, s mými psy to není jednoduché, ale věřím, že to půjde," popsala pro ŽivotvČesku.cz účastnice reality show.

V rozhovoru ve videu promluvila také o prezidentských volbách a svých osobních ambicích. Prozradila, jaké jídlo má nejraději, a zmínila, jak získává finanční prostředky.

Regina Holásková
Regina Holásková
Foto: ŽivotvČesku

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.