Velmi dojemná slova k narození dcery. Aleš Háma poslal Jordanu Hajovi gratulaci k miminku

Moderátor Aleš Háma
Moderátor Aleš Háma
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 4. 2021

Zpěvačka Emma Smetana (33) a její partner se stali podruhé rodiči. Jordan Haj, který je muzikantem a účastnil se i oblíbené show plné kostýmů, je nyní otcem dvou rozkošných holčiček. Kolega Aleš Háma (47), jež byl v soutěži účastníkem, porotcem a nyní je moderátorem, poslal přes ŽivotvČesku.cz Jordanovi a jeho partnerce milou gratulaci.

Na loňské řadě show plné kostýmů se jako účastník podílel kromě dalších i muzikant Jordan Haj, který se v pondělí stal podruhé tatínkem. Partnerka Emma Smetana přivedla na svět holčičku, jež dostala jméno Ariel Ava. Doma už na ni čeká starší sestřička Lennon Marlene.

Jedním z Jordanových kolegů byl v show i Aleš Háma, jenž byl v loňském roce porotcem, letos se stal už moderátorem po boku Ondřeje Sokola. Bývalému účastníkovi nyní pogratuloval. "K miminku moc gratuluji, hlavně ať je holčička zdravá a ať se jí vyhne vše zlé," uvedl Háma pro ŽivotvČesku.cz.

Ariel Ava přišla na svět v pondělí v pražském Podolí. Novopečená dvojnásobná maminka novinku oznámila na sociálních sítích, kam umístila snímek, na němž Jordan na nemocniční posteli drží holčičku v náruči. Tatínek pak přidal snímek, na kterém je s dcerkou zachycena Emma.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.