MMA zápasník Karlos Vémola zažehnal partnerskou krizi. Vzal partnerku Lelu na večeři a natočil z ní dojemné rodinné video

Karlos Vémola popírá krizi.
Karlos Vémola popírá krizi.
Foto: Archiv Karlose Vémoly.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 7. 2020

Zápasník MMA Karlos "Terminátor" Vémola zachraňuje partnerskou krizi, která měla vzniknout kvůli pletkám s jinými ženami. Teď ji popírá na videu, které natočil. A naopak ukazuje rodinnou idylku s partnerkou Lelou, která mu před dvěma dny poměrně ostře okomentovala snímek na Instagram, kde uvedla, že lhaní bylo dost.

"Rodina je nejvíc. Miluju holky moje nejvíc na světe a nenecháme si to bulvárem zkazit," okomentoval Vémola svůj snímek s rodinkou. Poté ještě natočil dojemné video, na němž vzal matku své dcery Lili na večeři.

"Nevypadá to, že by Lela byla nas.... nebo, že by to bylo před rozchodem, jako někteří novináři píšou. Co lásko?" dotazuje se videu Vémola své partnerky (evidentně nadšené - pozn. red.) a snaží se tak ukázat, že se nic nestalo.

Nestalo. To jen Lela přidala pod snímek Vémoly poměrně ostrý komentář a poté začala média psát o možné kolizi v jejich vztahu. Co se tedy přesně stalo?

Za vše může Karlosův výlet do francouzského Saint-Tropez. Populární zápasník se na Instagramu pochlubil snímkem s kamarády, Lela mu ale nevěřila. „A ty dvě ku*vy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš?“ napsala mu zuřivě pod snímek na Instagramu.

Zřejmě měla na mysli dvojici hříšnic Adélu s Denisou, jejichž momentka s Vémolou z se objevila na internetu. Vémola se na ní s nimi fotí. Navíc s ním mají údajně být i v zahraničí. „Nehraj to na Instagramu na rodinu. Hodně lidí ví, že zrovna ty anděl nejsi a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost!“ pokračovala v komentáři Lela. Pak ho ale odstranila.

Karlos se mezitím objevil i na videu sexy Denisy, jak si užívá slunnou pláž v Saint-Tropez. Karlos ale už dorazil domů a videm z večeře se snaží všechny přesvědčit, že se nic nestalo. Na videa, ve kterých vše obhajuje, se podívejte níže. V galerii poté najdete, co Lela do komentáře napsala.

Video 1.:

Video 2.:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.