Vendula Pizingerová se pochlubila malým Josífkem. Táta je táta, popsala rozkošnou fotku

Vendula je krásná maminka
Vendula je krásná maminka
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2020

Vendula Pizingerová (48) si mateřství užívá naplno. Neuběhlo ani 14 dní, co porodila druhého syna Josefa v pražské porodnici U Apolináře, kterého má s manželem Josefem Pizingerem (33). I když jsou především první dny a týdny s miminkem hodně náročné, ředitelka nadace Kapky naděje to zvládá naprosto skvěle.

Malý Josífek se narodil 13. října 2020, v den narozenin svého tatínka. Přesto, že porod proběhl císařským řezem, všechno dopadlo díkybohu dobře a slavná maminka i s miminkem jsou v pořádku a těší se dobrému zdraví. Po těžkých životních ranách, které má Vendula Pizingerová za sebou, má konečně právo být šťastná a spokojená. A právě mateřství se na ní podepisuje v tom nejlepším slova smyslu. Ale svůj podíl má na tom rozhodně i manžel Josef.

Právě on při hraní se synem zůstal »uvězněn« v jeho sevření. A vzpomínku na to zachytila novopečená maminka. "Jak se říká: Podej prst… Ale tady je to jasný!  Táta je táta," okomentovala Vendula Pizingerová rozkošnou fotku, kterou zveřejnila. Její roztomilý syn si na ní přivlastňuje prst tatínka Josefa a vypadá to, jako by ho snad už ani nechtěl pustit.

Za svého třetího manžela Josefa se provdala v roce 2015 a celkem jsou spolu i se započítaným obdobím před svatbou osm let. Vendula má ještě patnáctiletého syna Jakuba z manželství s hudebním skladatelem Karlem Svobodou (†68). Jakub byl své mamince vždycky velkou oporou. V roce 2000 přišla o milovanou dceru Klárku, která podlehla ve 4 letech rakovině. A tak je teď hezké vidět, že je Vendula Pizingerová zaslouženě znovu šťastná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.