Vendula Pizingerová se stala pyšnou maminkou. Chlapečka přivedla na svět na manželovy narozeniny

Vendula přivedla na svět chlapečka
Vendula přivedla na svět chlapečka
Foto: Archiv Venduly Pizingerové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 10. 2020

A je to tady. Vendula Pizingerová se ve svých osmačtyřiceti letech stala potřetí maminkou. Na svět svému manželovi Josefovi (33) přivedla chlapečka, který dostal jméno Josef.

"Josef Pizinger mladší 13.10.2020. Tak tě tady vítáme synu i s tvým tatínkem, který je přesně na den o 33 let starší. Už jsem nevěděla, co ti mám dát k narozeninám. Věřím, že to je ten nejkrásnější dárek," uvedla k narození syna Vendula.

Své třetí těhotenství prožívala Vendula bez komplikací, a to i přes její poměrně vysoký věk v rámci požehnaného stavu. Svého třetího potomka přivedla na svět císařským řezem jako dvě předchozí děti - Klárku (†5) a Jakuba (15).

I když aktuálně prožívá šťastné období, život se s ní v minulosti nemazlil.

Prvního manžela, hudebního skladatele Karla Svobodu, si vzala v roce 1995. V lednu následujícího roku se jim narodila dcera Klárka, která však ve dvou letech onemocněla leukémií a ve čtyřech letech zemřela. V roce 2005 se páru narodil syn Jakub. Karel Svoboda v roce 2007 spáchal sebevraždu.

Vendula se po smrti Karla Svobody znovu provdala za podnikatele Patrika Auše. Manželství však dlouho nevydrželo. V roce 2015 si vzala o šestnáct let mladšího syna své kamarádky, Josefa Pizingera, se kterým má první společné dítě - syna Josefa.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.