Vendula Pizingerová ukázala romantiku na Islandu. Manžel ji překvapil úžasným dárkem k 50. narozeninám, který v ženách vyvolá závist

Vendula Pizingerová s manželem Josefem
Vendula Pizingerová s manželem Josefem
Foto: Nextfoto
Jana Skálová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 3. 2022

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová (50) si dopřála velmi netradiční dárek ke svým krásným kulatým narozeninám. S manželem Josefem Pizingerem (32) vyrazila na zamrzlý ostrov Island, kde si i přes třeskuté mrazy užili neskutečnou romantiku. "Byli jsme tam pár dní a bylo to moc hezké. Ale zima tam byla pořádná," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz stále šarmantní dvojnásobná maminka.

Zatímco jiné celebrity vyrážejí v zimě do Egypta, Turecka nebo ještě exotičtějších míst, Vendulu Pizingerovou to táhlo na úplně opačnou světovou stranu. Už před lety si zamilovala sever s jeho chladem a sněhem a také s jeho okouzlující, podmanivou krásou. Proto se rozhodla na krátko opustit své syny Jakuba (16) a Josefa (1,5) a užít si romantický výlet jen se svým manželem Josefem.

Letenky na nejméně obydlený ostrov Evropy mu dala k jeho posledním narozeninám a termín naplánovala přesně tak, aby vycházel na její narozeniny. A výrazně mladší tatínek společného syna se na oplátku postaral o to, aby na den svých padesátin nikdy nezapomněla.

Podle slov Venduly Pizingerové ji osudový muž jejího života brzy ráno dovedl k fascinujícímu zamrzlému vodopádu a přímo při východu slunce věnoval dárek, který jí vyrazil dech - prsten. Protože venku bylo právě -16 stupňů Celsia, měla prý dojatá Vendula tak zmrzlé ruce, že si ho nemohla ani nasadit.

Pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobná maminka, která ve svém třetím manželovi našla největší životní oporu a muže, se kterým ji život baví, odpověděla na dotaz, zda ji čeká ještě narozeninová oslava. "Nejsem ten typ, co by moc slavil. Udělám oslavu s přáteli až na jaře nebo v létě, protože teď na to není ani moc »podhoubí«. Není na to dobrá doba ani na to nemám moc náladu. Takže ani sami s manželem jsme nijak moc neoslavovali," shrnula pro ŽivotvČesku.cz po návratu domů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.