Vendula Pizingerová ukázala ve svých 50 letech postavu v plavkách. Promluvila o svém jídelníčku, který si překvapivě nijak nehlídá

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 4. 2022

Vendula Pizingerová (50) patří k ženám, které si uvědomují, že vztah dvou lidí nikdy není zcela dokonalý a zasluhuje každodenní péči. I možná z toho důvodu si se svým manželem Josefem (34) vyrazila na dovolenou na ostrov Sokotra v Arabském moři. Tam se pochlubila postavou v plavkách. Pro ŽivotvČesku.cz sympatická dáma přiznala, jak bojuje s věkem a jak se udržuje v kondici.

Sokotra je ostrov v Arabském moři asi 230 km východně od mysu Guardafui na Africkém rohu a 350 km jižně od Arabského poloostrova. Patří Jemenské republice. Právě tam se v současnosti nachází Vendula Pizingerová s manželem, se kterým před deseti lety začala chodit a v roce 2015 s ním vstoupila do manželství.

Aktuálně se prezidentka nadačního fondu Kapka naděje ukázala v plavkách a mnohé ženy uznají, že v padesátí letech si dvojnásobná maminka udržuje pořád parádní postavu. Tu si ale neudržuje nějakými drastickými dietami, naopak.

Pro ŽivotvČesku.cz se Vendula Pizingerová se nedávno právě o své postavě a zejména jídelníčku rozpovídala. "Snažím se jíst zdravě, ale občas také do mě spadne něco, co by asi nemělo. Ale přiznám se, že jídelníček opravdu neřeším, dám si občas i pivo i víno. Mám ráda i všechno od masa, u nás v ulici otevřeli skvělý farmářský obchod, kde mě občas zaujmou škvarky, slanina i bůček… Tyhle věci mám ráda a neřeším, že bych se tomu měla vyhýbat," prozradila se smíchem s tím, že když má člověk dobře uspokojený žaludek, tak jde všechno hned lépe.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.