Vendula se pochlubila bříškem na plovárně: Tento způsob léta je celkově letos trošku zvláštní, uvedla

Bříško se Vendule pořádně zakulacuje.
Bříško se Vendule pořádně zakulacuje.
Foto: Archiv Venduly Pizingerové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2020

Vendula Pizingerová si těhotenství užívá maximálně. Bříško se jí začíná pěkně zakulacovat. Prezidentka Kapky naděje prozradila pro Život v Česku.cz, že z porodu obavy nemá a na svého třetího potomka se moc těší. Teď se pochlubila snímkem z plovárny a uvedla, že tento způsob léta je poněkud zvláštní.

Začátkem roku Vendula Pizingerová oslavila osmačtyřicítku a také zjistila, že čeká dítě. Těhotenství oznámila na Instagramu a dočkala se řady krásných gratulací.

Mnoho žen by v jejím věku mělo zdravotní obavy. Proto Vendula chodí na pravidelné kontroly ke svému gynekologovi do pražské porodnice U Apolináře, aby její těhotenství bylo pod častým dohledem lékařů. Pro Život v Česku.cz přiznala, že ale z nadcházejícího porodu strach rozhodně nemá. "Rodila jsem už dvakrát, čeho bych se měla bát," vtipkovala Vendula, která přivede na svět svého třetího potomka na začátku října.

Pohlaví nebude prozrazovat

"Pohlaví miminka si necháváme pro sebe, říkat to zatím nikde nebudeme," dodala Vendula, která po boku svého muže Josefa (32) partnera našla životní štěstí.

Kdyby Vendula nebyla v požehnaném stavu, je jasné, že si bude užívat v zahraničí, dovádět v moři a na pláži si vychutnávat dobré koktejly. Místo toho si užívá vodních radovánek v uzavřeném bazénu. "Na plovárně. Tento způsob léta je celkově letos trošku zvláštní," napsala mnohoznačně ke snímku Vendula, která se na prvního společného potomka hodně těší.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.