Vendula ukázala, jak má šikovného muže. Josef přebaloval Josefa. Má ze syna radost, svěřila se

Vendula je krásná maminka
Vendula je krásná maminka
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 11. 2020

Vendula Pizingerová (48) se začátkem října stala šťastnou maminkou malého Josífka, kterého přivedla na svět v pražské porodnici u Apolináře. Její manžel Josef Pizinger (33) nezůstává v roli otce pozadu. Sympatická blondýna se totiž pochlubila dojemným videm, v němž pyšný tatínek přebaluje svého syna. "Manžel má ze syna opravdu moc velkou radost. Užíváme si to," okomentovala pro ŽivotvČesku.cz Vendula rodinnou atmosféru.

Vendula konečně po letech trápení našla štěstí díky lásce manžela Josefa, synovi Jakubovi (15) a nedávno narozenému synovi, který dostal tradiční jméno po tatínkovi.

"Manžel má ze syna opravdu moc velkou radost. Užíváme si to. Jsme v pohodě doma a v klidu. Nic nám neuteče," řekla Vendula pro ŽivotvČesku.cz, jak si přírůstek do rodiny společně užívají a pochlubila se videem, v němž tatínek přebaluje syna.

Před několika lety Vendula neprožívala hezké období a musela překonat těžké životní rány, které jí osud připravil.

Ztráta milované holčičky Klárky, která podlehla rakovině a manžela Karla Svobody (†68) pro ni znamenala velkou zkoušku. Ale půvabná blondýnka se nenechala srazit na kolena a vybojovala si svoji novou šanci na to, aby byla zase šťastná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.