Vendule Pizingerové roste syn jako z vody. Sympatická blondýna se pochlubila snímkem, jak její téměř dvouletý syn cvičí v posilovně

Vendula Pizingerová
Vendula Pizingerová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 10. 2022

V domácnosti Venduly Pizingerové (50) dost možná vyrůstá budoucí sportovní reprezentant. Její syn Pepíček, který 13. října oslaví druhé narozeniny, je totiž velmi pohybově nadaný, neposedný a pro každou vylomeninu. Toho s radostí využívá jeho tatínek Josef Pizinger (33), který s chlapcem rád podniká všelijaká »chlapská« dobrodružství. "Na syna je manžel pořádně pyšný," přiznala pro ŽivotvČesku.cz šťastná maminka Vendula Pizingerová.

Josef Pizinger se nejspíš řídí heslem, že železo se má kout, dokud je žhavé. Svému synovi se tak snaží lásku ke sportu vštípit už v raném věku. A protože není nač čekat, malého Pepíčka s sebou rovnou vzal dokonce do posilovny.

Od posilovacích strojů se vzhledem ke svému mládí Josef junior pochopitelně držel dál, zato si však vyzkoušel vis na hrazdě. A vzhledem k tomu, že mu jsou teprve dva roky, mu to šlo, soudě podle snímku, výborně.

Znát je i skutečnost, že syn ředitelky známého nadačního fondu, roste jako z vody, a tak se může s tatínkem k jeho radosti věnovat stále většímu množství zábavných aktivit nejen venku, ale i v tělocvičně. "Já bych řekla, že si to manžel užívá velmi. Na syna je pořádně pyšný a hlavně se těší, až mu budou tak tři roky, aby ho mohl vzít na čundr pod stan," uvedla nedávno pro ŽivotvČesku.cz Vendula Pizingerová s tím, že možná ani nebude muset čekat tak dlouho, protože chlapec je velmi pohybově nadaný.

Kromě Pepíčka má Vendula Pizingerová z předchozího manželství ještě syna Jakuba (16), který byl jako malý podle své maminky docela jiný, než je jeho mladší bratr. "Josífek je živější a zvídavější, než byl jako malý Kuba. Ten byl mnohem hodnějšíZatím je těžké říct, v čem jsou si kluci podobní a v čem se liší, protože jsou samozřejmě věkově rozdílnější, obecně mi ale kluci připadají mnohem zlobivější než holčičky," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Oba syny Venduly Pizingerové dělí poměrně zásadní věkový rozdíl. Staršího Jakuba přivedla na svět v květnu 2005 prvnímu manželovi, hudebnímu skladateli Karlu Svobodovi (†68), který v roce 2007 spáchal sebevraždu. Manželé spolu měli ještě dceru Kláru (†4), která bohužel podlehla zákeřné leukémii.

Podruhé se vdávala v roce 2009 za podnikatele Patrika Auše, ale kvůli neshodám a finančním problémům manžela, kterému dokonce půjčovala peníze na záchranu podnikání, se rozvedla v roce 2012. Se svým třetím manželem, kterým je Josef Pizinger, je šťastná v manželství již 7 let. O 16 let mladší muž je synem Venduliny dobré kamarádky, takže jejich seznámení proběhlo za poměrně komických okolností.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.