Reklama:

Věra Mikulcová slaví narozeniny a životní milník. Dnes je hora svalů, ale má za sebou i plyšové období

Česká kulturistka Věra Mikulcová
Česká kulturistka Věra Mikulcová
Foto: Se svolením Věry Mikulcové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 11. 2021

Jedna z nejvýraznějších a nejúspěšnějších českých kulturistek Věra Mikulcová slaví 40. narozeniny. Životní milník prožívá po boku své partnerky Jany Paulátové (40). Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, jaké dárky jí dělaly radost, když byla malá holčička.

Reklama:

Výrazná postava česká kulturistické scény prožívá nádherné životní období. Věra Mikulcová je ráda, že se jí daří v podnikání i v osobním životě. Na obou frontách ji doprovází životní partnerka a společnice v byznyse Jana Paulátová. Obě dámy odpočívají minimálně, protože téměř veškerý čas jim spolyká fitness centrum, které provozují v Jihlavě. Práci a pobytu v posilovně tak o den musí ustoupit i narozeninová oslava.

Reklama:

"Dnes jsme v práci, oslava počká na zítra, to máme s Janou volno. Uděláme si výlet do přírody, dáme si něco dobrého a uděláme si pohodový den," řekla pro ŽivotvČesku.cz Věra Mikulcová, která s úsměvem zavzpomínala na dětství a na to, jaké dárky uměly rozzářit dětské oči.

"Jako malá jsem sbírala plyšáky, takže plyšová hračka mi udělala radost vždy," dodala pro ŽivotvČesku.cz s tím, že dnes už ji radost dělá hlavně to, když se jí daří v podnikání a klienti se vrací do fitka a cítí zde spokojenost a vývoj. Již dříve pro ŽivotvČesku.cz oslavenkyně přiznala, že se našla také v lektorské roli a že s nadšením sleduje, když její svěřenkyně dosahují na úspěchy na soutěžních akcích.

"Věrka je neskutečně hodný člověk, srdečný, upřímný a nekřivý člověk. Dnes takoví lidé téměř neexistují. Spousta »hejtrů« říká, že Věrka je zvláštní exemplář a mají vlastně pravdu - ona je opravdu neskutečný exemplář. Kdyby lidi nesoudili jen to, jak vypadá, ale poznali i její vnitřek, tak mají před sebou člověka, jakých je na světě opravdu málo. Ona jako by ani do tohoto světa nepatřila," popsala známou kulturistku pro ŽivotvČesku.cz její milující partnerka Jana, která to s Věrou táhne více než 20 let.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: