Veronika Freimanová se ohlédla do školních let. Šprtka prý nebyla. Teď čelí problému ohledně prázdnin

Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2022

Herečku Veroniku Freimanovou (66) si diváci pamatují zejména jako učitelku Hanku z komedie Sněženky a machři či ze seriálů Vyprávěj a Zoo. Charismatická umělkyně promluvila o tom, že školu zrovna nezbožňovala, a zároveň se svěřila, jak bude probíhat její léto. "Snad nějaké volno vůbec bude," řekla s nadějí v hlase pro ŽivotvČesku.cz.

Blíží se konec června a s ním i konec školního roku. O své vzpomínky na školní léta se podělila herečka Veronika Freimanová. "Byla jsem vždy ráda, když škola v červnu skončila a začaly prázdniny. Žádná šprtka jsem rozhodně nebyla," prohlásila s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz populární herečka a dabérka.

Když ale byla školou povinná, alespoň věděla, kdy vytoužené volno přijde. Nyní to má mnohem složitější. "Zatím nemám na léto žádné plány, vše se teď točí jen okolo práce. Doufám ale, že nějaké volno bude," svěřila se tmavovláska pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je stále v jednom kole.

Kromě odpočinku se určitě bude věnovat i své rodině a hlavně malé vnučce Elle (4), která se narodila dceři Tereze Brabcové (35) v roce 2018.

Veronika Freimanová je herečka, která je známá například ze snímků Sněženky a machři či aktuálně ze seriálu Zoo. V roce 2008 se po třiceti letech rozvedla s Jaroslavem Brabcem (68), s nímž má dvě dcery, Terezu (35) a Markétu (28). Díky první jmenované se před čtyřmi lety stala babičkou malé Elly. Od roku 2013 je vdaná za architekta Vladimíra Boučka (66).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.