Veronika Freimanová slaví 65. let: Věřím, že začátek nového roku bude lepší

Herečka Veronika Freimanová
Herečka Veronika Freimanová
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 9. 2020

Oblíbená herečka Veronika Freimanová slaví své 65. narozeniny. Na kontě má řadu úspěšných televizních inscenací a divadelních přestavení. Pro ŽivotvČesku.cz prozradila, jak si svůj narozeninový den užije a jaký dárek by jí udělal největší radost.

"Slavila jsem už na konci srpna, kdy jsme v rodině shrnuli více svátků v rodině. Ale dnes (ve čtvrtek) jedu do Písku, kde si to užijeme s rodinou," přiblížila herečka pro ŽivotvČesku.cz, jak bude slavit.

Osobně už prý moc přání ve smyslu dárku, který by chtěla, nemá. Ale pokud jde o přání obecné, byla by ráda, aby zavládl v Česku v souvislosti s epidemií koronaviru klid.

"Já už mám hodně málo nějakých hmotných přání. Osobně bych si nejvíce přála, aby byl klid, abychom byli všichni zdraví a vše se vrátilo do normálu. Mám to v sobě nějak předělené a věřím, že začátek dalšího roku bude lepší," dodala pro ŽivotvČesku.cz populární herečka.

Je dost možné, že se herečce její přání, že start nového roku bude v mnohém lepší, vyplní. Řada odborníků naznačuje či predikuje, že situace s koncem roku by mohla být alespoň na území České republiky stabilnější.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.