Veronika Kašáková přivedla na svět syna. Od rodičů dostal vznešené jméno, díky němuž brzo oslaví svátek

Veronika Kašáková se stala šťastnou maminkou
Veronika Kašáková se stala šťastnou maminkou
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 2. 2021

Šťastné okamžiky plné radosti prožívá modelka a finalistka Miss 2014 Veronika Kašáková (31), která v úterý 16. února přivedla na svět zdravého chlapečka. Společně s partnerem Milanem Sovadinou si užívají první chvíle rodičovství. Jejich syn dostal krásné a vznešené jméno, díky němuž bude mít mimo jiné brzo jmeniny.

V poslední době český showbyznys překypuje radostnými zprávami o očekávaném těhotenství nebo narození potomků slavných tváří. Mezi šťastné maminky se zařadila také krásná modelka Veronika Kašáková, která přivedla na svět syna. Dostal vznešené jméno Matyáš, které pochází z hebrejštiny a nese význam »dar Boží«.

Fotkou s novorozeným chlapečkem a pyšným tatínkem sdílela na svém oficiálním profilu. "Konečně jsem tu mezi vámi, narodil jsem se 16. 2 2021. Jmenuji se Matyáš a těšil jsem se na vás, dával jsem si malinko na čas, pekl jsem se do krásy, abych se mamince a tatínkovi líbil. Maminka vytlačila 4,210kg a 53 cm obrovské lásky. Je statečná a táta se mi taky moc líbí," napsala sympatická blondýnka vyjádření k narození syna.

Ke gratulantům se přidala řada známých osobností, mezi kterými byla například budoucí maminka a zpěvačka Martina Pártlová, moderátorka a modelka Iveta Lutovská nebo herečka Alice Bendová.

Narození děťátka je snad pro každou maminku okamžikem, který je velmi emotivní. Ale někdy ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu