Veronika Kašáková přivedla na svět syna. Od rodičů dostal vznešené jméno, díky němuž brzo oslaví svátek

Veronika Kašáková se stala šťastnou maminkou
Veronika Kašáková se stala šťastnou maminkou
Foto: nextfoto.cz

Šťastné okamžiky plné radosti prožívá modelka a finalistka Miss 2014 Veronika Kašáková (31), která v úterý 16. února přivedla na svět zdravého chlapečka. Společně s partnerem Milanem Sovadinou si užívají první chvíle rodičovství. Jejich syn dostal krásné a vznešené jméno, díky němuž bude mít mimo jiné brzo jmeniny.

V poslední době český showbyznys překypuje radostnými zprávami o očekávaném těhotenství nebo narození potomků slavných tváří. Mezi šťastné maminky se zařadila také krásná modelka Veronika Kašáková, která přivedla na svět syna. Dostal vznešené jméno Matyáš, které pochází z hebrejštiny a nese význam »dar Boží«.

Fotkou s novorozeným chlapečkem a pyšným tatínkem sdílela na svém oficiálním profilu. "Konečně jsem tu mezi vámi, narodil jsem se 16. 2 2021. Jmenuji se Matyáš a těšil jsem se na vás, dával jsem si malinko na čas, pekl jsem se do krásy, abych se mamince a tatínkovi líbil. Maminka vytlačila 4,210kg a 53 cm obrovské lásky. Je statečná a táta se mi taky moc líbí," napsala sympatická blondýnka vyjádření k narození syna.

Ke gratulantům se přidala řada známých osobností, mezi kterými byla například budoucí maminka a zpěvačka Martina Pártlová, moderátorka a modelka Iveta Lutovská nebo herečka Alice Bendová.

Americký herec Alec Baldwin (62) a jeho manželka Hilaria (37) přivítali na svět už šesté s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.