Veronika Kopřivová chtěla pracovat s těhotenským bříškem. Příchod dcery na svět trval 4 dny

Modelka Veronika Kopřivová
Modelka Veronika Kopřivová
Foto: nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 6. 2021

Modelka Veronika Kopřivová (30) si oddychla, že její novorozená dcera Ella je zdravá a vše dobře dopadlo. Ale bylo to velké drama, které vyvrcholilo císařským řezem. Partnerka Miroslava Dubovického (29) rodila 4 dny. Před velkým dnem pro ŽivotvČesku.cz řekla, že je zvyklá pracovat do poslední chvíle a všemu nechává volný průběh. "Pořád se plně věnuji práci, abych nahnala co nejvíc věcí a mohla si pak užívat aspoň dva měsíce mateřství naplno a nemusela se práci věnovat," plánovala modelka a podnikatelka. Nakonec ale bylo vše úplně jinak.

Půvabná Veronika Kopřivová se stala maminkou a pár dnů po velké události popsala, jak vlastně maličká Ella přišla na svět. Ještě v neděli 23. května modelka a podnikatelka tvrdila, že bude naplno pracovat, protože chce do porodu stihnout hodně věcí.

"Ještě nejsme vůbec připravení, já jsem v tomhle takový »punkáč«, nepatřím mezi ty typy, co mají všechno včas zařízené. Ještě nic nemáme, nechávám tomu tak nějak průběh, přeci jen se pořád plně věnuji práci, abych nahnala co nejvíc věcí a mohla si pak užívat aspoň dva měsíce mateřství naplno a nemusela se práci věnovat," svěřila Veronika Kopřivová pro ŽivotvČesku.cz v posledním rozhovoru.

Věci ale dostaly rychlý spád. Do porodnice Veronika Kopřivová dorazila v pondělí odpoledne a už v ní zůstala. Celé úterý a středu s budoucím tatínkem čekali, co se po prasknutí vody bude dál dít. Jenže nastaly komplikace, Ella se nemohla dostat na svět. Lékaři proto rozhodli, že bude nutné provést císařský řez.

"Nešlo to tak, jak jsem si přála, ale věřím, že vše dopadlo tak, jak mělo... Nejlépe pro nás obě. Ale o tom třeba jindy, potřebuji ještě čas," prozradila půvabná maminka fanouškům na svém Instagramu. Rozhodující ale je, že lékaři v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze v Podolí odvedli dobrou práci a celá rodina je zdravá a spokojená.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.