Veronika Kopřivová s partnerem přivítali na světě potomka. Dcera dostala jméno Ella. Modelka prozradila důvod

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 5. 2021

Modelka Veronika Kopřivová (30) a její partner Miroslav Dubovický (29) se radují z krásné dcery, která dostala jméno Ella. "Nejsem úplně na česká tradiční jména," řekla Veronika Kopřivová pro ŽivotvČesku.cz pár dnů před velkým dnem.

"Nejsem úplně na česká tradiční jména, upřímně jsme jméno ještě ani neřešili. Bavili jsme se o tom zatím jednou, padlo nějakých pět jmen, ale zatím nic vybraného nemáme. Jsem zvědavá, jestli se rozhodneme těsně před narozením mimča, nebo až ho uvidíme, jaké jméno bude sedět nejvíc. Necháváme to plynout," řekla půvabná modelka pro ŽivotvČesku.cz pár dnů před porodem.

Maličká nakonec bude nosit jméno Ella, které znamená ve španělštině »ona«, ale může být i staršího původu a může nést význam »ta další« či »ta cizí«. Takže šťastní rodiče mají doma tak trošku »cizinku«.

"Je to nepopsatelný zážitek. Myslím, že každý chlap by měl být u porodu, protože právě tam zjistí, jak moc statečný ženský jsou a co všechno jsou ochotni udělat pro svou lásku k dětem," napsal na svůj Instagram dojatý tatínek a dodal, že Veronika je pro něj výjimečnou ženou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.