Reklama:

Veronika Žilková je už na prodlužování vlasů závislá. V kadeřnickém salónu ukázala realitu bez příkras

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 4. 2024

Herečka Veronika Žilková před časem našla zálibu v prodlužování vlasů. Do vlasového studia, kam ji poprvé zavedla dcera Agáta, zamířila blondýnka po více jak měsíci. Než však herečce nasadili nové pásky, pochlubila se svými vlasy, které jí prý úspěšně dorůstají. Na svém instagramovém profilu herečka uvedla, že si aktuálně nechává vlasy prodlužovat kvůli roli v seriálu. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila umělkyně o seriálu Sedm schodů k moci, který televize vysílala v posledních dvou měsících.

Reklama:

Veronika Žilková se řadí k půvabným českým herečkám. Před časem ji dcera Agáta zavedla do vlasového studia, kde si nechala své jemné vlasy zahustit a prodloužit. Herečka tak začala chodit s delším culíkem, který nosí i její seriálová postava. I kdyby tak chtěla napletené vlasy shodit, nemůže kvůli roli.

Reklama:

"Toto jsou mé vlastní vlasy, které mi pod přidělanými pásky dorostly a ozdravily se a bude za chvíli následovat zase prodlužování do seriálu ZOO. Hubáčková nosí cop," popsala důvod, proč už je nyní na prodlužování vlasů »závislá«. Veronika na svém instagramovém profilu okomentovala snímek, kde má své vlastní jemné vlasy rozpuštěné, čímž chtěla sdělit, že vlasové pásky vlasy neničí.

Herečku, kterou diváci mohou aktuálně vidět v již zmíněném seriálu, kde hraje uklízečku Hubáčkovou, měli možnost lidé vídat i v prvních dílech úspěšného seriálu Sedm schodů k moci. Ten televize vysílala celý únor a březen. O seriálu s unikátním motivem promluvila Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz.

"Je dobrou zprávou, že v České republice konečně začínají vznikat seriály s touto tematikou, což je jinde ve světě běžná záležitost. Je to první výrazný seriál po revoluci s politickou tematikou, který dokáže diváka oslovit. A je škoda, že toto téma nemá širší spektrum, protože noviny jsou plné bulvárních kauz o umělcích, ale klidně bych si troufla říct, že mezi politiky je silných kauz více, a bylo by fajn, kdyby novináři se scenáristy dali tvář i jiným seriálům v podobném duchu," popsala herečka pro ŽivotvČesku.cz seriál, ve kterém si zahrála vedoucí parlamentní kantýny Ivanu Šustrovou.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: