Veronika Žilková oslavila 60. narozeniny akčně. Popsala, co všechno musí dělat pro svou super figuru

Herečka Veronika Žilková
Herečka Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 16. 10. 2021

Oslavu 60. narozenin si mnoho lidí představuje jako klidnou akci v rodinném kruhu. Veronika Žilková je ale akční člověk a tomu odpovídal i způsob, jakým den před svými šedesátinami jubileum oslavila. "V předvečer narozenin jsem hrála představení a křtila jsem knížku," uvedla pro ŽivotvČesku.cz herečka. Popsala také, co dělá, aby se udržela v kondici.

Oblíbená herečka Veronika Žilková slaví 60. narozeniny. Oslavu naplánovala na den před nimi a spojila ji se svým milovaným divadlem a také se křtem knihy, na které pracovala dlouhé měsíce. Přestože by si mohla na tak významné jubileum dopřát odpočinek, jako aktivní člověk nelení a stejně jako si naplánovala akční pátek, i její sobota se nese především v pracovním duchu.

"V sedm hodin večer jsem hrála v divadle U hasičů představení Čarodějky v kuchyni. To už sice hraju čtyři roky, ale v pátek to bylo v předvečer narozenin, takže jsem se to rozhodla spojit a po představení jsem ještě pokřtila svou biografickou knihu Dělte dvěma, kterou jsem s Petrem Mackem (40) psala v lockdownu," prozradila Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz, jak si páteční oslavu, kterou si užila i s rodinou, naplánovala.

Během sobotního narozeninového dne byla herečka už od rána na nohou a ještě před polednem měla program. "V jedenáct hodin jsem byla jako host v pořadu Tobogán na Českém rozhlasu Dvojce s Alešem Cibulkou (44), což je můj žák, od kterého jsem dostala takovouhle hezkou pozvánku. Zrovna jsem viděla fotky, jak s ním a jeho třídou slavím své 34. narozeniny a letos se to povedlo znovu," popsala Žilková pro ŽivotvČesku.cz, jak strávila první polovinu svého významného dne.

Z plného diáře a programu hned druhý den po oslavě narozenin je jasné, že životní elán Veronice Žilkové rozhodně nechybí. A není divu, herečka se totiž snaží udržet v co nejlepší formě. "Jednak je to životosprávou a jednak cvičím," prozradila pro ŽivotvČesku.cz svůj recept, který jí pomáhá být stále fit.

"Už od ledna, to je deset měsíců, každé ráno deset minut cvičím na svém Instagramu. Trvá to deset minut a připojuje se ke mně kolem 10 tisíc lidí, mužů i žen. Není to žádné fitko, ale spíš takové cvičení na záda. Myslím si, že při tom herectví dostala moje páteř docela zabrat a zaslouží si, abych jí teď věnovala nějakou péči," dodala Veronika Žilková pro ŽivotvČesku.cz, jaká je její pravidelná dávka pohybu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.