Veronika Žilková ukázala fotku z mládí, figuru ve žlutých plavkách měla výstavní. Úplná Bardotka, píší fanoušci

Veronika Žilková
Veronika Žilková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 2. 2024

Veronika Žilková patří k nejkrásnějším českým herečkám. Nyní na sociální síti ukázala snímek starý 24 let, na kterém je zachycena na natáčení ve žlutých plavkách. Tehdy osmatřicetiletá herečka měla vskutku figuru k nakousnutí. Hereččini fanoušci jsou ze snímku potěšeni a jeden z nich ji přirovnal k »Bardotce«. Francouzská herečka byla považována za symbol ženské krásy a přitažlivosti v 60. letech. »Česká Brigitte Bardotová« aktuálně exceluje mimo jiné i v seriálu Sedm schodů k moci, který pro ŽivotvČesku.cz zhodnotila.

Držitelka Českého lva se i po šedesátce pyšní štíhlou postavou. Pravidelné cvičení Veroniku Žilkovou udržuje v kondici a zachovává jí stále mladistvý vzhled. Oblíbená herečka patřila k okouzlujícím umělkyním odjakživa.

To nyní připomněla herečka retro snímkem z roku 1999, kdy natáčela film »Eliška má ráda divočinu«. Ve žlutých plavkách vypadala tehdy osmatřicetiletá herečka, jež v té době byla dva roky po porodu syna Vincenta, senzačně.

Jedna z hereččiných fanynek okomentovala snímek slovy "Úplná Bardotka". A to lze považovat za výstižný komentář. Sympatická Veronika Žilková je skutečně na fotce někdejšímu symbolu ženské krásy velmi podobná.

Herečka, jež hraje v seriálu Sedm schodů k moci, který aktuálně vysílá televize, pro ŽivotvČesku.cz netradiční motiv seriálu zhodnotila. "Je dobrou zprávou, že v České republice konečně začínají vznikat seriály s touto tematikou, což je jinde ve světě běžná záležitost. Je to první výrazný seriál po revoluci s politickou tematikou, který dokáže diváka oslovit. A je škoda, že toto téma nemá širší spektrum, protože noviny jsou plné bulvárních kauz o umělcích, ale klidně bych si troufla říct, že mezi politiky je silných kauz více, a bylo by fajn, kdyby novináři se scenáristy dali tvář i jiným seriálům v podobném duchu," zhodnotila herečka pro ŽivotvČesku.cz seriál, kde hraje vedoucí parlamentní kantýny Ivanu Šustrovou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.