Více než rok v milovaném domě. Jan Bendig ukázal luxusní bydlení a prozradil, že ho trápí problém se sousedy

Z centra Prahy přesídlil Honza ze SuperStar do satelitního domku
Z centra Prahy přesídlil Honza ze SuperStar do satelitního domku
Foto: Se svolením Jana Bendiga
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2021

Zpěvák Jan Bendig (27) se svým partnerem Lukášem Rejmonem (35) se přestěhovali před více než rokem z centra metropole za Prahu. Parádní domek pořídil zpěvák především kvůli psům, kterým bylo v žižkovském bytě těsno. Za sousedku má teď navíc starou známou, a to zpěvačku Moniku Bagárovou (26), se kterou se pravidelně navštěvují. "Hodně si bydlení užíváme, jen drobný problém máme se sousedy," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický zpěvák.

Jan Bendig se do domku za Prahou přestěhoval s dlouholetým přítelem a více než rok si ho zvelebují. Nelitují ani, že jsou mimo hlavní město. Naopak. Snad jediné starosti, které mají, jsou ty sousedské. Přesto jim nepřerůstají přes hlavu.

"Hodnotíme ten rok skvěle. Pořídili jsme větší bazén, než jsme měli. Co je problém, tak občas sousedi. My máme sem tam nějaké návštěvy a jim to vadí. Takže to je jediná kaňka, ale nic co by nás trápilo. Sousedům asi vadí, že my máme bazén a oni ho nemají. Třeba včera odpoledne jim vadilo, že jsme si povídali, to už je podruhé. Sousedi mají malé dítě a říkali, že bychom si neměli tolik povídat. Tak to je asi jediné, jinak bydlení je parádní, pořád něco zlepšujeme," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jan Bendig.

Miláček diváků ze SuperStar 2009 si musel kvůli bydlení mimo město pořídit řidičák. Dojíždění do Prahy kvůli práci tak pro Jana Bendiga není problém. Další výhodu má zpěvák ve své sousedce. Tou je totiž Monika Bagárová, se kterou byl v pěvecké soutěži. Sympatická maminka hodně vaří a peče a na Bendiga prý nikdy nezapomene. Sympatický zpěvák díky Moničině vyváření dokonce přibral pár kilo.

"Máme radost z Ruminky (dcera Moniky Bagárové). Chodíme k Monice pomáhat, když tam nemá rodiče a potřebuje si udělat takové ty ženské základní věci jako vlasy a podobně. Je to vzájemná pomoc, ona vaří, my hlídáme. A celkově si bydlení opravdu užíváme," dodal s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz talentovaný Jan Bendig, který pro ŽivotvČesku.cz poskytl několik snímků svého útulného domova.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.