Vicepremiér Jan Hamáček zkolaboval. K jeho zdravotnímu stavu promluvila mluvčí ČSSD

Ministr vnitra Jan Hamáček
Ministr vnitra Jan Hamáček
Foto: Profimedia.cz

Dramaticky vypadal zdravotní stav šéfa Ústředního krizového štábu a vicepremiéra Jana Hamáčka (42), který v úterý zkolaboval. K jeho zdravotnímu stavu se vyjádřila pro ŽivotvČesku.cz mluvčí ČSSD Eva Gregorová. "Pro dnešek zrušil program. Děkujeme za respektování jeho soukromí," uvedla.

Na dnešním jednání Sněmovny bude chybět vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (42), který v úterý zkolaboval a kvůli jeho zdravotnímu stavu se ruší veškerý dosud naplánovaný pracovní program. Příčinou jeho kolapsu je podle dostupných informací krevní tlak, jak uvedl Blesk.

"Měl lehkou indispozici, která se obešla bez lékařské péče. Pro dnešek zrušil program. Děkujeme za respektování jeho soukromí," uvedla k jeho aktuálnímu zdravotnímu stavu mluvčí ČSSD Eva Gregorová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že se nejedná o nic dramatického.

Ministr vnitra a šéf Ústředního krizového štábu Jan Hamáček byl v pondělí 12. dubna pověřen po odchodu ministra zahraničí Tomáše Petříčka také vedením rezortu zahraničí. Před pár týdny navíc musel podstoupit operační zákrok horních cest dýchacích, ale brzo by měl být v pořádku. Za jeho kolapsem by nemělo být nic vážného.

Ruská kauza musí ministra vnitra Jana Hamáčka (42) zocelit a ČSSD může posílit a odrazit s...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.