Video odhalilo noční můru řady lidí. Na Utajeného šéfa čekají pozvracené záchody i mrtvé krysy

Autor: TV Nova | Utajený šéf
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2022

Už v úterý večer přinese televizní stanice Nova další díl premiérové řady reality show Utajený šéf. V kůži řadového zaměstnance se tentokrát ocitne Marek Šott, šéf společnosti Saxana Group, který na vlastní kůži otestuje, jak namáhavý může být úklid. Postupně ho čeká návštěva několika různých provozů a v některých narazí i na velmi nepříjemná překvapení, která ho přesvědčí, že uklízení je často pěkně špinavá práce. Redakce ŽivotvČesku.cz získala ukázky z dílu, který může být pro řadu lidí noční můrou.

Jak je to v jeho firmě s dodržováním předpisů, si bude Marek Šott moci ověřit v průmyslovém provozu, vlaku, hotelu i třídírně odpadu. A na každém z míst se přesvědčí, že zdejší zaměstnanci musí mít skutečně silný žaludek. Nesmí se totiž zaleknout ani špinavých, dokonce pozvracených záchodů, nebo mrtvých krys, které se skrývají mezi odpadky. Jak se bude šéf tvářit, až dostane za úkol vyčistit zaneřáděnou toaletu? Podívejte se na videu.

Marek Šott založil svou firmu už při studiích na vysoké škole a za více než patnáct let její existence ji proměnil v prosperující společnost. Teď by se rád přesvědčil, že jeho představa o fungování firmy odpovídá realitě.

"Mou hlavní motivací bude zjistit, jak naši zaměstnanci působí navenek, jak komunikují se zákazníkem a dodržují veškerý systém kvality, který máme nastavený," uvedl utajený šéf ke své účasti v pořadu.

Nový díl Utajeného šéfa uvidí diváci v úterý 14. 6. ve 20:20 na Nově a už teď na Voyo.

Utajený šéf
Utajený šéf
Foto: Se svolením TV Nova

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.