Reklama:

Video z nákupů Jennifer Lopezové a Bena Afflecka: Staronoví milenci se sladili jako mladé hrdličky

Autor: Profimedia | Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 8. 2021

Zpěvačka, herečka a úspěšná podnikatelka Jennifer Lopezová (52) našla po boku Bena Afflecka (48) velké štěstí. Pár, který se před lety zasnoubil a rozešel jen proto, aby k sobě po téměř dvou dekádách našel znovu cestu zpět, dokazuje, že stará láska nerezaví. Oba si uvědomují, že aktuálně veřejnost řeší jejich vztah a proto dbají na to, aby k sobě dobře ladili. Na videu z jejich nákupů je evidentní, že si sjednotili styly. Vypadají jako mladé hrdličky.

Reklama:

Jennifer Lopezová se letos v létě rozešla se snoubencem, sportovcem Alexem Rodriguezem. Po rozchodu, který byl způsobený nevěrou z jeho strany, na nic nečekala a začala hledat štěstí jinde. Konejšivou náruč jí poskytl Ben Affleck, se kterým byla zasnoubená už před 17 lety a vztah se nakonec rozpadl. Partneři ale znovu zažehli starou jiskru a od července tvoří oficiálně znovu pár.

Reklama:

Mezi zpěvačkou a hercem ani po rozchodu nepanovaly špatné vztahy a tak není divu, že se dali znovu dohromady. "Myslel jsem si, že hodně pracuji a že svou práci odvádím dobře. Jennifer mě přesvědčila, že jsem si o sobě moc myslel. Když jsem viděl, jak moc pracuje ona, že je ochotná dřít ve dne v noci, došlo mi, že je svým fanouškům skutečně oddaná," pěl Affleck ódy na svou nynější partnerku pro magazín InStyle.

"Jennifer je nejpracovitější osoba, jakou jsem kdy potkal. Nastaví si cíl, jde za ním a když to jde pomalu, tak zdvojnásobí úsilí. Jsem moc rád, že je za to pak i adekvátně odměněna a je úspěšná. Řekl bych také, že někde schovává fontánu mládí, protože mi připadá, že vypadá stejně jako v roce 2003," dodal lichotník Affleck v době, kdy ještě netušil, že JLo bude znovu stát po jeho boku.

Ben i Jennifer mají své fanoušky a pro opačné pohlaví jsou přitažliví. Svou atraktivitu si uvědomují, stejně jako to, že jako pár jsou nyní opět o něco sledovanější. Když si vyrazili na nákupy do Los Angeles, sladili proto oblečení a vypadali naprosto perfektně. Na videu je evidentní, že se jeden vedle druhého cítí komfortně a že je mezi nimi až mladistvá vášeň.

Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: