Viktor Krum z Harryho Pottera zmužněl. Herec Stanislav Janevski je dnes potetovaný svalovec

Herec Stanislav Janevski
Herec Stanislav Janevski
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 5. 2021

Stanislav Janevski (35) je bulharský herec, který se proslavil rolí Viktora Kruma ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár. Šlo o jednu z jeho mála rolí a přestože se dnes herectví už nevěnuje, na nedostatek fanynek si stěžovat nemůže. Výrazně zmužněl, pracuje na své postavě a dnes je z něj potetovaný svalovec, na kterém ženy mohou oči nechat.

Herec Stanislav Janevski pochází z Bulharska, kde měl pár rolí, ze kterých ho ve světě nikdo nepozná. Největší příležitostí pro něj byla role Viktora Kruma ve čtvrtém dílu Harryho Pottera. Přestože se dnes herectvím neživí, stále má spoustu fanoušků, především fanynek.

"Bez fanoušků bych nebyl nic. Jsem vděčný, že jsem mohl Viktora hrát a že díky příznivcům bude sága Harry Potter žít i dlouhá léta po natočení. Je to požehnání," řekl Stanislav Janevski v rozhovoru pro magazín AU Interview.

Po natočení Harryho Pottera si Janevski najal nového agenta, ale zřejmě mu to nebylo moc k užitku. "Nezbývá mi než čekat, co osud přinese. Teď jsem především motivátor, ale zase bych rád hrál v něčem velkém, jednoho dne bych si chtěl vyzkoušet i režírování," přiznal filmový Viktor Krum.

Stanislav přiznává, že dnes fanoušci nejvíce obdivují jeho formu. "Na každé akci po mně chtějí, abych zatnul svaly a vyfotil se s nimi. Je pravda, že na sobě hodně pracuji a jsem mnohem větší než kdy dřív. Také jsem potetovaný a myslím si, že se to lidem líbí," připustil Janevski.

Jednou z velkých vášní Stanislava Janevskiho po posilování a tetování je i cestování, ideálně na motorkách. Je velmi dobře stavěný a proto není divu, že přestože jako herec už moc dalších úspěchů neposbíral, jeho fanouškovská základna je stále veliká.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.